Ще раз про ліки

12 квітня 2023, 13:16
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
21
Ще раз про ліки

Якщо є попит і сплачують, то віднайдеться спосіб як вирішити проблему

Що таке реформи? Це зміни в державному управлінні якогось напрямку життя країни, які покращують стан економіки, повсякденне життя громадян та інше. Тобто реформи повинні привести державний стан, або суспільство до кращого стану, чим було до реформи.

В нашому житті все навпаки. Багато змін тільки погіршують наше життя. Спробую пояснити на прикладі.

Дуже багато людей мають проблеми зі здоров’ям, та вимушені приймати ліки. Слава Богу, в наш час є багато непоганих ліків різної якості та різної вартості. Якщо в тебе ноги не ходять, дуже складно ходити по аптекам і шукати необхідні ліки, та ще й по нижчий вартості.

Підприємці (не посадовці) створили в інтернеті декілька систем по пошуку та бронюванню ліків за доступною ціною. Це Tabletki.ua, Liki.ua та інші. Заходиш в цю систему, набираєш назву необхідного препаратe. Дивишся поруч зі своїм будинком, де він є та по якій вартості. Бронюєш.

Раптом, держава знову вирішила щось відрегулювати. З 1 квітня - усіх на рецепти. Системи бронювання замерли на 1 добу та продовжили працювати. Ми з вами обговорювали проблеми рецептів, та дійшли до висновку, що цей порядок ще 10 разів змінять. Згадалось старе прислів’я - недолугість та жорстокість законів компенсуються необов’язковістю їх виконання. Так і вийшло. Оптові бази продають без рецептів, системи бронювання теж. Дякуємо їм. Отже розумники, які вигадали ці «покращення», зіштовхнулись із грошима. Це ж громадянам можна постійно робити підлянки. А там заробляють гроші на потребах людей. Якщо є попит і сплачують, то віднайдеться спосіб як вирішити проблему. Примусити бронювати - неможливо.

Я пишаюсь успіхами наших можновладців, депутатів, посадовців на міжнародній арені. Але усередині країни все йде як завжди. Антипокращення. Тут все теж зрозуміло. Дуже багато залишилось в нас радянського. Хто був ніким, то став… 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.