Компанія AB InBev Efes Україна продовжує свою діяльність

01 лютого 2022, 10:45
Власник сторінки
0
13
Компанія AB InBev Efes Україна продовжує свою діяльність

Вже другий рік поспіль співробітники AB InBev Efes Україна продовжують свою діяльність в комітетах зі сталого розвитку.

У 2022 Співголову Комітету Палати зі сталого розвитку American Chamber of Commerce in Ukraine було переобрано. Ним вдруге став Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes України. American Chamber of Commerce in Ukraine заснувала Комітет з питань сталого розвитку у 2020 році задля імплементації в законодавство принципів сталого розвитку та сприяння виконанню глобальних зобов’язань України та бізнесу на національному рівні, що ґрунтуються на міжнародному досвіді. Комітет об'єднує ключових гравців ринку в різних сферах.


Впродовж 2020-2021 року на чолі з Денисом було досягнуто:

·        прогресу в законодавчій сфері, а також у створенні першої в Україні розширеної організації виробників;

·        розроблення та оприлюднення проєкту змін до наказу №316 щодо правил приймання стічних вод в каналізацію Міністерством розвитку громад і територій для громадського обговорення;

·     ухвалення ВР оновленого проєкту Закону №3091 «Про державний екологічний контроль»;

·        створення першої в Україні організації відповідальності виробників у сфері пакування.

«Я впевнений, що роль бізнесу у вирішенні глобальних проблем зростатиме, і в наших силах сформувати рамки співпраці державного та приватного секторів у цій сфері. У 2022 році я планую продовжувати свою діяльність із просування корпоративної стійкості, піднімаючи вирішення екологічних проблем, впроваджуючи заходи боротьби з неінфекційними захворюваннями, зокрема пов’язаних зі споживанням алкоголю, висвітлюючи тему відповідального споживання за допомогою інформаційних кампаній. Пріоритетною також залишається підтримка громад та партнерів, і ми продовжимо організовувати регіональні виїзні засідання для налагодження співпраці з органами місцевої влади», – коментує Денис Хренов.

 

Перевибори пройшли і у Європейській Бізнес Асоціації (EBA), найбільш впливовому та найчисельнішому об’єднанні бізнесу в Україні. Співголовою з регуляторних питань EBA стала Інна Маркус, яка також очолила робочу групу з вейстменеджменту – системи керування відходами та оптимізації існуючих систем. 


 

«У 2022 році, як голова робочої групи з поводження з побутовими відходами, я продовжу докладати зусиль для відстоювання справедливого та адекватного запровадження розширеної відповідальності виробників, а також працюватиму над новою законодавчою базою щодо поводження з відходами для окремих видів відходів, – наголошує Інна,зміцнювати надійні відносини з основними зацікавленими сторонами як на парламентському, так і на урядовому рівнях, лобіювати позицію бізнесу щодо нормативних актів, спрямованих на регулювання поводження з відходами».

 

AB InBev Efes Україна реалізує екологічні й соціальні проєкти та ініціативи в регіонах присутності своїх виробництв. Нагадаємо, що в грудні 2021 року AB InBev Efes Україна отримала відзнаку Business Hero за дотримання принципів сталого розвитку та свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності від Європейської Бізнес Асоціації.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.