Міжнародний день без паперу

27 октября 2020, 15:58
Владелец страницы
0
8

Провайдер електронного документообігу EDIN вітає з Міжнародним днем без паперу! В усьомі світі сьогодні звучить гасло “Навчимось використовувати папір раціонально!”.

Мета цього свята - брати приклад з організацій, які впровадили технології, що допомагають зберігати природні ресурси, та привернути увагу людей по всьому світу до сучасних безпаперових можливостей.

 

Державна екологічна інспекція повідомляє, що кожного року в Україні викидають  приблизно 1 млрд кг паперу. Для його виробництва знадобилось близько 18 млн дерев, які могли би згенерувати кисень для дихання 54 млн людей.

 

Сервіси з електронного документообігу EDIN використовують більше 23 000 користувачів. Щомісяця платформа обробляє близько 4 млн. е-документів, що зберігає 5 000 дерев. І ми надіємося, що ця цифра буде зростати!

 

Зменшувати споживання паперу важливо не раз на рік, а кожного дня. Сортуйте папір та віддавайте на переробку, обирайте пакування із вторинної сировини, впроваджуйте сервіси, які допомагають зберегти навколишнє середовище!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.