Стартував пілотний проект e-Delivery

27 жовтня 2020, 15:18
Власник сторінки
0
14

Провайдер електронного документообігу EDIN, повідомляє, що, за даними Ініціативи EU4Digital, 9 жовтня 2020 року розпочався пілотний обмін даними про рахунки через канал eDelivery

Roadmap роботи пілота:

  1. Компанії, які є учасниками транскордонної торгівлі, обмінюватимуться даними торгівлі в Мережі Peppol eDelivery

  2. Успіх проекту буде вважатися досягнутим у випадку, якщо учасники України та Польщі зможуть обмінюватися стандартизованими даними рахунків-фактур в момент виставлення рахунку з використанням рішення eDelivery

  3. Після успішного проекту, команда Програми EU4Digital підготує рекомендації щодо потрібних коригувань для масштабування сервісу на національному рівні. 

Участь у пілоті приймають масштабні гравці українського ринку: Premier Food (комплексні послуги громадського харчування та поставки м’ясних і молочних продуктів), Кернел (виробник соняшникової олії та постачальник сільгосппродукції).

Підтримав проект та взяв участь у підготовчих заходах провайдер ЕДО EDIN, який є партнером компанії Premier Food. Зі сторони Польщі забезпечує обмін електронними даними Edison S.A.

"Пілотний проект eDelivery, який впроваджується Програмою EU4Digital в рамках її діяльності на підтримку електронної торгівлі, є важливим кроком на шляху до забезпечення безпечного, надійного, доступного і ефективного обміну даними про транскордонні рахунки між Східними країнами-партнерами і ЄС. Рішення eDelivery, представлене Європейською Комісією, усуває основні недоліки поточного нестандартизованого обміну даними на паперових носіях, такі як додатковий фінансовий тягар, ланцюжок затримок або підприємства і дані, що знаходяться під загрозою" - повідомляє EU4Digital.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.