Набрав чинності додатковий протокол до Конвенції про e-CMR

27 жовтня 2020, 15:05
Власник сторінки
0
7

8 жовтня 2020 року набрав чинності Додатковий протокол до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну.

Цю Конвенцію ратифікувала більшість держав Європи, а також ряд з інших країн. Компанії-відправники, водії та одержувачі вантажів використовують накладну CMR, що містить інформацію про переклади товарів, транспортних компаній та сторін-отримувачів. До недавнього часу накладні CMR існували виключно в паперовому вигляді.

Завдяки цифровому формату накладні e-CMR легко об'єднуються з іншими послугами, які потребують транспортні компанії, наприклад, з митним декларуванням або послугами управління транспортом і автопарками. З переходом на електронні накладні всі три сторони, залучені в процес вантажоперевезень, виграють від підвищення ефективності логістичних процесів в цілому, що призведе до підвищення конкурентоспроможності.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.