Набрав чинності додатковий протокол до Конвенції про e-CMR

27 октября 2020, 15:05
Владелец страницы
0
7

8 жовтня 2020 року набрав чинності Додатковий протокол до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну.

Цю Конвенцію ратифікувала більшість держав Європи, а також ряд з інших країн. Компанії-відправники, водії та одержувачі вантажів використовують накладну CMR, що містить інформацію про переклади товарів, транспортних компаній та сторін-отримувачів. До недавнього часу накладні CMR існували виключно в паперовому вигляді.

Завдяки цифровому формату накладні e-CMR легко об'єднуються з іншими послугами, які потребують транспортні компанії, наприклад, з митним декларуванням або послугами управління транспортом і автопарками. З переходом на електронні накладні всі три сторони, залучені в процес вантажоперевезень, виграють від підвищення ефективності логістичних процесів в цілому, що призведе до підвищення конкурентоспроможності.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.