EDI-поставки EDIN: новий підхід тарифікації

28 вересня 2020, 15:49
Власник сторінки
0
12

EDI - це технологія обміну структурованими документами (xml) у відповідності до міжнародних стандартів EANCOM.

EDI-поставка включає ланцюг документів без використання КЕП (кваліфікованого цифрового підпису), який необхідний для виконання постачання товару від постачальника до покупця (мережі, дистриб'ютора, кінцевого покупця).


Нова модель роботи з платформою виключає тарифікацію кожного е-документу окремо. Відтепер весь ланцюг електронних документів, який необхідний для виконання постачання товару замовнику, рахується за 1 операцію.


Підключення до EDI-поставок не залежить від підключення до інших сервісів. Користувач має можливість самостійно обирати необхідну кількість поставок, виходячи зі своїх потреб.


До EDI-поставки входить наступний процес (приклад):


  1. Торговельна мережа надсилає замовлення (ORDERS) постачальнику.

  2.  Постачальник отримує замовлення

  3. Постачальник на підставі замовлення формує та надсилає документи у відповідь, до яких входять: 

  • ORDRSP - підтвердження замовлення;

  • DESADV - повідомлення про відвантаження;

  • INVOCE - рахунок-фактура

  • IFTMIN - інструкція по транспортуванню

  • PRICAT - каталог цін

  •  та ін. документи без використання КЕПКлючовою відміною нової тарифної моделі є тарифікація виключно надісланого замовлення постачальнику - ORDERS. Модель EDI-поставок передбачає безлімітне надсилання зворотних документів в електронному форматі без додаткових оплат.  


Обмін документами за технологією EDI передбачає гарантовану доставку документів адресату, використання стандартизованих форм документів всіма учасниками процесу, зменшення впливу людського чинника, інформування про доставлення документу, можливість доступу 24/7 з будь-якого місця.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.