Як не стати жертвою «віконних» шахраїв

31 августа 2020, 17:08
Владелец страницы
Медіа-експерт, фахівець з комунікацій та PR
0
68
Як не стати жертвою «віконних» шахраїв
"Світ ВІКОН". Як не стати жертвою ``віконних`` шахраїв

Останнім часом стало набагато більше випадків шахрайства з металопластиковими вікнами. Зловмисники діють від імені вигаданих фірм, розповіли нашому виданню фахівці компанії «Світ ВІКОН»

Важко судити про реальні масштаби їхньої діяльності, адже псевдо ремонтники дзвонять потерпілим телефоном. Деякі, що називається, «працюють ногами», обходять по черзі оселі у багатоповерхівках, сподіваючись зустріти довірливих «клієнтів». Існує також категорія «ремонтників», які полюють за своїми жертвами у магазинах, на ринках і т.д.

На думку експертів, «цільова аудиторія» аферистів — довірливі пенсіонери. Іноді шахраї прикриваються назвами компаній, які офіційно та давно працюють на ринку.«Часто зловмисники представляються соціальними працівниками, які діють в рамках державної програми «теплих кредитів», й пропонують людям скління. Вони виконують зобов'язання на установку вікон, але не прописують точну комплектацію готових виробів, отже замовник платить за дорогі теплі вікна, а отримує вікна для неопалюваних приміщень (трикамерний дешевий профіль з однокамерним склом без енергозбереження)», - попереджають у компанії.Зауважимо, легальні фірми також практикують безкоштовне обслуговування вікон. Ось тільки телефонують вони своїм існуючим клієнтам.«Якщо є хоча б найменші сумніви в тому, що це не «ваша фірма» - категорично відмовтеся від такого «сервісу». Не впускайте незнайомих людей до оселі», - .З підвищенням вартості «комуналки» та зростанням моди на енергоефективність, ризик натрапити саме на «віконних» шахраїв росте.

Аби не стати жертвою шахраїв, необхідно детально вивчити інформацію про компанію, відвідати її веб-сайт, почитати відгуки на спеціальних майданчиках у мережі. Договір можна підписувати лише в офісі, де співробітники компанії зможуть надати відповіді на ваші запитання.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: мошенники,пластиковые окна,Металлопластиковые окна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.