Піклуючись про дітей, ми інвестуємо в майбутнє

6 августа 2020, 12:49
Владелец страницы
Медіа-експерт, фахівець з комунікацій та PR
0
47

Днями у смт. Чорнобай що на Черкащині відкрили черговий дитячий майданчик. Новий інфраструктурний об`єкт створений зусиллями компанії "Світ ВІКОН" та влади. Нижче коментарі авторів ініціативи

Чудовий літній дарунок отримали найменші мешканці та їхні батьки – днями тут створили черговий дитячий майданчик, повідомляють у Чорнобаївській селищній раді.


Реалізація проєкту стала можливою за сприяння компанії , яка має представництво у селищі.


“Поступово, крок за кроком, спільними зусиллями та активною позицією небайдужих представників бізнесу та громади, нам вдалося реалізувати цей проєкт. Наразі уявляючи усміхнені дитячі обличчя, я все більше переконуюсь, що наша праця була недаремною“ - наголосила очільниця громади Алла Мірошниченко.

“Це не перший об'єкт інфраструктури, який ми встановлюємо в мікрорайонах селища зі спільної ініціативи з місцевою владою, – відзначив керівник компанії  Анатолій Рябенко. – Нині допомогли у створенні одного з чудових куточків відпочинку для дітей”.

“Встановлення нового дитячого майданчика – це внесок у майбутнє громади. Ми сьогодні підтримуємо навчальні заклади, розвиваємо інфраструктуру, працюємо над створенням підприємств, щоб наша молодь залишалася вдома і розбудовувала свою громаду. Радість в очах дітей – те, заради чого варто жити”, – зазначила голова селищної ради.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: благодійна допомога,малий бізнес,Металлопластиковые окна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.