Flagman Seafood про успішний досвід впровадження електронного документообігу

31 серпня 2020, 15:10
Власник сторінки
0
8

Flagman Seafood - лідер в галузі торгівлі морепродуктами, що пропонує своїм партнерам найширший асортимент риби і морепродуктів в Україні. Компанія імпортує більше 300 найменувань риб і морепродуктів

Компанія плідно співпрацює з багатьма підприємствами на території України, у зв’язку з чим, виникає постійна необхідність в обміні документами з контрагентами. Паперовий документообіг в широких масштабах бізнесу не надає можливості оперативно обробляти замовлення, вчасно отримувати виплати та звітні документи. Для порівняння, надсилання паперового документу займає до 2-х днів, в той час як електронного - 2 секунди. 


“Завдяки впровадженню компанією електронного документообігу нам вдалося оптимізувати наші бізнес-процеси. Сервіси EDI-провайдера EDIN суттєво допомогли скоротити час на отримання та опрацювання документів, зменшивши навантаження на персонал компанії. Такі ж зміни відбулися і в наших контрагентів” - коментує Олександр Горін, комерційний директор ТОВ “ФЛАГМАН СІФУД”


“Найчастіше наша компанія обмінюється ланцюгом з 4-х документів: ORDERS (замовлення) - ORDRSP (підтвердження замовлення) - DESADV (повідомлення про відвантаження) - RECADV (повідомлення про приймання). Загалом щомісячна кількість обміну EDI-документами через платформу EDI-NETWORK складає більш ніж 9000, і ми впевнені, що кожен з них надійде вчасно та без помилок.


EDI-провайдер EDIN надав значну допомогу у впровадженні е-документообігу. Ми плануємо і надалі працювати з EDIN, адже його послуги є надійними та якісними” - розповів Олександр Горін.


EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.