Безпечні маркети: EDIN про організацію площ роздрібних магазинів в період карант

31 серпня 2020, 14:50
Власник сторінки
0
14

Провайдер е-документообігу EDIN співпрацює з більш ніж 150 торговельними мережами України, серед яких МETRO, АТБ, Мегамаркет, Будинок Іграшок, Watsons, ЕВА, Таврія-В та ін.

Досвід роботи з ТОПовими рітейлерами країни сформував детальне розуміння їх потреб та практик, які вони впроваджують у різних умовах ведення бізнесу, зокрема й в умовах карантину. 


Як сьогодні працюють офлайнові магазини? Які необхідні заходи для захисту відвідувачів, персоналу, та продукції застосовують рітейлери? 5 обов’язкових порад магазинам як організувати робочий простір:


  1. Персонал - обличчя компанії. Відвідуючи маркет, покупці, в першу чергу, звертають увагу наскільки самі працівники дотримуються захисних заходів, адже саме вони розкладають товари, торкаються готівки. Обов’язково забезпечте персонал масками, рукавицями, антисептичними засобами. Встановіть захисний екран біля каси - це зменшить ризик при контакті касирів та покупців. 

  2. Готові онлайн-замовлення. Дозвольте клієнтам користуватися послугами інтернет-магазину та формувати свої замовлення в онлайні, а в офлайнових точках просто забирати вже сформовані пакети. Організуйте пункт видачі, який буде комфортним та безпечним. Таким чином у вас буде менше скупчення людей, а покупці можуть не ризикувати та економити свій час. 

  3. Візуальні правила. Хоча всі й пам’ятають про дистанцію та маски, проте не завжди це можливо проконтролювати. Біля антисептиків важливо повісити яскраві таблиці, по периметру нагадування про безпечну відстань та рекомендації носити маски.

  4. Перепланування площ. Вузькі проходи, маленька кількість кас та вагів у залі створюють скупчення покупців, які заважають дотримуватися необхідної дистанції. Важливо раціонально оцінити приміщення, продумати, чи можливо скоротити кількість стелажів, перерозподілити продукцію. Також, ймовірно, варто контролювати кількість відвідувачів у магазині.

  5. Каси самообслуговування. Навіть дві каси зможуть спростити роботу персоналу та уникнути черг. Проте, важливо не забувати, що такі апарати тим більше потребують дезінфекційного оснащення та мають оброблятися ще частіше.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: ритейл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.