Відеоогляди - новий інструмент Google для продажів

22 июля 2020, 14:12
Владелец страницы
0
6

Можливості для роздрібної торгівлі зростають - відтепер Google пропонує продавати через Shoploop.

Провайдер е-документообігу EDIN ознайомився з новими інструментами продажів, серед яких відеоогляди замість картки товарів. 


Продавати через фото вже навчилися, тому настав час переходити на новий рівень - відеоогляди. Розробив рішення підрозділ для експериментальних проектів Google  - Area 120. Творці стверджують, що інструмет допоможе краще знайомитися з товаром, рекомендувати його, знімаючи та завантажуючи на платформу особисті ролики з відгуками.


Зараз на сайт можна завантажити відео тривалістю до 90 секунд. Поки воно користується популярністю серед косметологічних засобів. Проте, розробники рішення прогнозують, що незабаром його буде актуально застосовувати у більшості категорій товарів - одяг, продукти харчування, побутова техніка, навіть послуги.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.