EDIN-DOCflow - єдиний сервіс для обміну комплектами документів

29 мая 2020, 07:31
Владелец страницы
0
12

28 травня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з платформою EDIN-DOCflow з демонстрацією роботи сервісу.

Спікерами виступили Дмитро Швирков, Product manager EDIN,та Юрій Романюк, Керівник проектів EDIN. Розпочав вебінар Дмитро Швирков з представлення сервісу, огляду на основний функціонал унікальної платформи - можливість надсилання документів комплектами з індивідуальними налаштуваннями. Продовжив онлайн-конференцію з демонстрацією рішення на прикладі типових бізнес-процесів з обміну комплектами документів Юрій Романюк, після чого спікери відповіли на питання учасників. 


До вебінару приєдналося 100 учасників, серед яких були партнери компанії EDIN - торгівельні мережі та постачальники, фінансові та страхові компанії, логістичні, промислові та агропідприємства, для яких вебінар був продуктивним та практичним для подальшої роботи на єдиній платформі з можливістю обмінюватися комплектами документів EDIN-DOCflow.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.