EDIN провів вебінар по роботі з сервісом ЕТТН

30 квітня 2020, 08:11
Власник сторінки
0
3

28 квітня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з сервісом е-ТТН.

28 квітня провайдер електронного документообігу EDIN провів вебінар по роботі з сервісом е-ТТН з представленням практичного кейсу тестування, впровадження та обміну електронної ТТН між Novus та постачальниками завдяки рішенню EDIN.


Спікерами виступили Вікторія Кашевська, Головний бухгалтер ТМ Novus, та Євген Тромбола, Директор департаменту з впровадження інноваційних рішень EDIN. Розпочав онлайн-конференцію Євген Тромбола, розповівши про законодавчі передумови впровадження електронної ТТН, а також про її переваги, можливості та технічні особливості використання. Про процес обміну е-ТТН між Novus та постачальниками з представленням практичного кейсу розповіла Вікторія Кашевська. На завершення вебінару Євген Тромбола представив акційну пропозицію від EDIN з обміну е-ТТН, огляд платформи сервісу та відповів на питання слухачів.


До вебінару приєдналося 300 учасників, серед яких були представники логістичних компаній, сфери рітейл, постачальники та дистриб’ютори. Враховуючи високу зацікавленість темою, EDIN планує провести ще не одну онлайн-конференцію, про що обов'язково буде попереджено заздалегідь. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.