Обмінюйся е-інвойсами з Польщею

9 апреля 2020, 10:40
Владелец страницы
0
17

EDI-провайдер EDIN увійшов до компаній-учасниць пілотного проекту eDelivery між Україною та Польщею, в рамках якого проходитиме обмін електронними інвойсами для визнання формату е-документа обома кра

EDI-провайдер EDIN увійшов до компаній-учасниць пілотного проекту eDelivery між Україною та Польщею, в рамках якого проходитиме обмін електронними інвойсами для визнання формату е-документа обома країнами.

 

Електронні інвойси з електронними підписами та печатками стануть одними з перших документів, які не треба дублювати в паперовій формі. 

 

EDIN запрошує доєднатися до спільного проекту компанії, які обмінюються документами з польськими контрагентами.

Можливості для компаній, що візьмуть участь у проектах:

 

  • підготовка стандартизованих електронних інвойсів, які сприйматимуться як юридично значущі електронні документи ІТ-системами контрагентів та митницями України та Польщі

  • автоматична передача цих електронних документів в ІТ-системи банків

  • поширення механізмів, які застосовуватимуться до електронних інвойсів, на інші документи, необхідні у експортно/імпортних операціях.

EDIN забезпечить швидку та зручну участь у проекті:

- консультація з організаційних питань проекту

- консультація з юридичних питань проекту 

-  консультація з технічних питань проекту 

- технічна реалізація проекту на платформі

- інтеграція в облікові системи

- навчання в рамках проекту

 

Пілот реалізується в рамках проекту EU4Digital за підтримки Державної Митної служби України та Міністерства цифрової трансформації України.  


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.