Amazon відкрив маркет без кас

28 февраля 2020, 08:15
Владелец страницы
0
10

Е-провайдер EDIN повідомляє, що американський інтернет-рітейлер Amazon відкрив 25 лютого в Сіетлі (США) продуктовий супермаркет, в якому реалізована модель Amazon Go (торгівля без касових апаратів).


У магазинах Amazon Go використовуються телекамери над робочою зоною і технології комп'ютерного зору в поєднанні з геозон для смартфонів, щоб відстежувати покупців і товари. Застосовувана система дозволяє простежити, коли покупець взяв щось з полиці і поклав у кошик, і також визначити, коли він передумав, і повернув товар назад.


За словами віце-президента компанії по фізичним продажам та технологіям Діліпа Кумара, Amazon не планує найближчим часом відкривати більше продуктові магазини. Однак, не виключає такої можливості, якщо перший досвід буде успішним.


У листопаді 2019 року Amazon оголосив про відкриття нової мережі продуктових магазинів в Лос-Анджелесі. Компанія Amazon розробляє закони для технології з розпізнавання осіб. Amazon третій рік поспіль займає перше місце в рейтингу найдорожчих брендів світу. У 2020 році його вартість перевищила рекордні $ 220 млрд.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.