Податкова просить паперові звіти? Не вірте!

27 февраля 2020, 08:48
Владелец страницы
0
16

Провайдер е-документообігу EDIN попереджає, що Державна податкова служба України (ДПС) повідомила про поштові розсилки нібито від свого імені, в яких міститься неправдива інформація.

З нібито поштової скриньки податкової (), яка схожа на справжню, надходять фейкові листи. 


У них йдеться про те, що договір про визнання електронних документів розривається в односторонньому порядку (на підставі таких документів підприємці можуть здавати звітність в податкову в онлайні, підписуючи її своїм електронним підписом). У цих листах також міститься пропозиція здавати звіти в паперовому вигляді (як це працювало раніше).


Коментарі податкової


Офіційні листи податкової можуть надходити лише з поштового домену @ tax.gov.ua. Ніяких змін у форматах подання звітності немає, як і раніше, підприємці можуть надсилати документи в онлайні. Сама податкова служба більш ніж підтримує звітність компаній в електронному вигляді.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: налоговая
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.