Податкова просить паперові звіти? Не вірте!

27 лютого 2020, 08:48
Власник сторінки
0
19

Провайдер е-документообігу EDIN попереджає, що Державна податкова служба України (ДПС) повідомила про поштові розсилки нібито від свого імені, в яких міститься неправдива інформація.

З нібито поштової скриньки податкової (), яка схожа на справжню, надходять фейкові листи. 


У них йдеться про те, що договір про визнання електронних документів розривається в односторонньому порядку (на підставі таких документів підприємці можуть здавати звітність в податкову в онлайні, підписуючи її своїм електронним підписом). У цих листах також міститься пропозиція здавати звіти в паперовому вигляді (як це працювало раніше).


Коментарі податкової


Офіційні листи податкової можуть надходити лише з поштового домену @ tax.gov.ua. Ніяких змін у форматах подання звітності немає, як і раніше, підприємці можуть надсилати документи в онлайні. Сама податкова служба більш ніж підтримує звітність компаній в електронному вигляді.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: налоговая
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.