В Україні почали виготовляти біорозкладні пакети

26 лютого 2020, 12:06
Власник сторінки
0
11

EDI-провайдер EDIN, як і безліч сучасних підприємництва, вважає за необхідне говорити про захист природи.

Скоротити використання паперу, економити воду, сортувати сміття - ось до чого необхідно прагнути населенню Землі. Кожна наша дія має бути направлена на захист нашої планети, яка сьогодні чимало страждає від людських рук. Бізнесу також немало важливо популяризувати цю тенденцію, а потім вже говорити про оптимізацію бізнес-процесів, інноваційність та ін.


Компанії намагаються бути соціально відповідальними, з`являються цілі переробні станції для очищення від сміття навколишнього середовища. Наприклад, українська компанія «Новіс», яка займається виробництвом пакувальних продуктів, розробила біорозкладні пакети з картопляного і кукурудзяного крохмалю та рослинних біополімерів. Пакети повністю розкладаються в домашніх умовах за 30-90 днів. 


Кілька торгових мереж вже тестують біорозкладні пакети. В асортименті є сміттєві пакети та пакети-майки для покупок. Сам виробник спеціалізується на виготовленні та реалізації поліетиленових і поліпропіленових пакувальних матеріалів та пакетів з кольоровим друком.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.