Партнерство EDIN та REARDEN GROUP

25 февраля 2020, 11:00
Владелец страницы
0
7

Провайдер електронного документообігу EDIN представляє партнера REARDEN GROUP, постачальника та інтегратора найсучасніших IT-рішень на платформах «1С: Підприємство» і «BAS» з 2000 року.

Місія REARDEN GROUP - підвищення основних показників ефективності бізнесу клієнтів шляхом впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій.

Компанія надає повний спектр послуг:

-          Поставка ліцензійного програмного забезпечення «1С: Підприємство», BAS ERP;

-          Навчання і консультаційна підтримка;

-          Впровадження та розвиток інформаційних систем;

-          Сервісний супровід.

REARDEN GROUP не просто «продає автоматизовану систему», це консалтингово-впроваджувальна компанія, яка реалізує проекти «під ключ» з гарантією результату. У роботі компанія орієнтується на систему якості, що відповідає міжнародному стандарту ІSО 9001.

За весь час роботи було реалізовано понад 2500 проектів автоматизації. Представництва компанії працюють в Кривому Розі, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, розвинена широка мережа партнерів, разом з якими REARDEN GROUP забезпечує обслуговування замовників по всій Україні і за її межами.

REARDEN GROUP – це Професійна Автоматизація Бізнесу.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.