Партнерство EDIN та REARDEN GROUP

25 лютого 2020, 11:00
Власник сторінки
0
9

Провайдер електронного документообігу EDIN представляє партнера REARDEN GROUP, постачальника та інтегратора найсучасніших IT-рішень на платформах «1С: Підприємство» і «BAS» з 2000 року.

Місія REARDEN GROUP - підвищення основних показників ефективності бізнесу клієнтів шляхом впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій.

Компанія надає повний спектр послуг:

-          Поставка ліцензійного програмного забезпечення «1С: Підприємство», BAS ERP;

-          Навчання і консультаційна підтримка;

-          Впровадження та розвиток інформаційних систем;

-          Сервісний супровід.

REARDEN GROUP не просто «продає автоматизовану систему», це консалтингово-впроваджувальна компанія, яка реалізує проекти «під ключ» з гарантією результату. У роботі компанія орієнтується на систему якості, що відповідає міжнародному стандарту ІSО 9001.

За весь час роботи було реалізовано понад 2500 проектів автоматизації. Представництва компанії працюють в Кривому Розі, Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові, розвинена широка мережа партнерів, разом з якими REARDEN GROUP забезпечує обслуговування замовників по всій Україні і за її межами.

REARDEN GROUP – це Професійна Автоматизація Бізнесу.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.