5 трендів-2020 в SMM

29 января 2020, 08:11
Владелец страницы
0
15

Провайдер електронного документообігу EDIN постійно стежить за трендами у сфері маркетингу та SMM зокрема. З 2020-им роком з`являються і нові тренди у розвитку компаній в соціальних мережах.

  1. Хітмейкерський контент


Соціальні мережі починають перетворюватись на ЗМІ, точніше, вони вже майже ними стали. Споживачу важко сприймати інформацію, він бажає відкрити сторінку чи групу та побачити більш фанове наповнення: меми, відео, жарти, комікси.


  1. Stories


Ще з минулого року цей функціонал почав користуватися все більшою популярністю. Зараз можна помітити, що користувачі все частіше просто вмикають stories і передивляються їх одну за одною. Можна використовувати у цілях реклами і прямі ефіри, які однозначно виграють за актуальністю інформації у будь-якого іншого контенту. 


  1. Порівняльна реклама


Верховна Рада прийняла Закон, в якому дозволяється порівняльна реклама. Тобто тепер бренди можуть відкрито розповідати про свої переваги над конкурентами зі згадуванням назв компаній.


  1. TikTok


Китайська соціальна мережа не для всіх, проте її власники стверджують, що щоденно в онлайні 800 млн. користувачів. Здебільшого популярна серед покоління Z, але набирає популярності і в старшої вікової категорії. Головне правило TikTok - ніякого перевантаження інформацією. 


  1. Shopping Tags


Магазин в інстаграмі - це зручно та вигідно. Не так давно з'явилася функція Shopping Tags, з якою можна відмічати товари, додаючи назви, номенклатуру та ціну. В тег додається і лінк, перейшвши за яким, юзер потрапляє до каталогу, де може більше дізнатися про продукт.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: тренды
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.