ТОП-5 сучасних трендів в продажах

14 ноября 2019, 10:28
Владелец страницы
0
13

EDI-провайдер EDIN повідомляє, що світовий лідер аналітичних досліджень у різних напрямках глобальної стратегічної інформації Euromonitor International нещодавно провів досліди про сучасні тренди

Мета дослідження - відстежити нові настрої та вподобання покупців, поведінку та звички, які змінюються, формуючи нові вимоги у розрізі просування та реалізації продукції. Компанія Euromonitor International виділила найпріоритетніші способи вплинути на користувачів.


Експертом може бути кожен


Одного лише заключення компанії про свій продукт не достатньо аби надати йому об`єктивну оцінку. Саме тому бренди, які прагнуть підвищення довіри та впевнені у своєму обслуговуванні, створюють сторінки компанії у соціальних мережах, дозволяють залишати відгуки на сайтах та в Google, спираючись на які, потенціальні клієнти мають можливість скласти враження про товар. 


Скажи пластику “ні”


Турбота про довкілля популяризується усіма можливими способами: сортування сміття, електрокари, протест вирубки лісу та ін. Але найвідомішим інструментом, і найлегшим для застосування до власного життя, є відмова від пластику. В США та Європі майже всі покупці відмовляються від поліетиленових пакетів, але й у нас часто можна побачити людей, що купують фрукти чи овочі на вагу без упаковки.


Без вікових обмежень


У світі набирає обертів тренд несприйняття віку, тобто спосіб життя в 18 і в 60 не має бути обмеженим загальноприйнятими шаблонами: наприклад, навчання в університеті можливе лише в юності, а люди похилого віку мають няньчити онуків. Тому і продукт має бути універсальним, таким, що людина будь-якого року народження могла б його використовувати. 


Віртуальна взаємодія


З розвитком технологій передача інформації у великих файлах можлива цифровим шляхом. Налагодження контакту все менше потребує особистих зустрічей - люди мають можливість обмінюватися даними в технологічному середовищі. Такий спосіб спілкування набирає обертів, адже він суттєво економить час та інші ресурси. 


JOMO


Минулого року одним з трендів існування було поняття FOMO - страх згаянної можливості. Тепер на його зміну прийшов спосіб сприйняття JOMO, коли людина має насолоджуватися вільним часом, або моментом вибору. Актуально не боятися щось не встигнути, а зосередитися на тому, чи відповідає це власним потребам. Відповідно, тепер продавати товар необхідно не з боку миттєвої вигоди, а з посилом користі та необхідності.


Обираючи продукцію чи послугу, користувач не потребує найдешевшого чи найпопулярнішого рішення. Цінність кожної пропозиції сьогодні містить куди глибші елементи, ніж вартість чи обгортка. Покупець відтепер звертає увагу на місію, яку несе в собі бренд, по відношенню до себе та навколишнього середовища. Саме тому провайдер е-документообігу EDIN вбачає у своїх пропозиціях два шляхи розвитку - оптимізація часу та збереження природи шляхом відмови від використання паперу. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.