EDIN та Мінінфраструктури про впровадження ЕТТН

29 жовтня 2019, 11:50
Власник сторінки
0
14

10 жовтня відбулася бізнес-зустріч “Впровадження ЕТТН. Реалії та виклики”, організатором якої виступив EDI-провайдер EDIN. Захід проходив в конференц-залі готелю Mercure.

Зустріч об`єднала спеціалістів державного сектору - Міністерство інфраструктури України, представників мобільних операторів - Lifecell та Київстар, керівників логістичних компаній - Justin, Метінвест, Raben Group Україна, FM Logistic та ін., постачальників - Савсервіс Столиця, Маревен Фуд Україна, Три ведмеді та ін., та Торгівельних мереж - АТБ, Метро Кеш енд Керрі, МегаМаркет та ін. для обговорення оптимальних рішень автоматизації процесів вантажоперевезення та найактуальніших інструментів у впровадженні ЕТТН. 


В рамках програми заходу виступили Віра Чистякова, юрисконсульт EDIN, з блоком про законодавчі регулювання у впровадженні ЕТТН, Євгеній Тромбола, директор Департаменту впровадження інноваційних рішень EDIN, розповів про реалізацію функціоналу з використання ЕТТН з боку е-провайдера, та Максим Андрійчук, державний експерт експертної групи з питань інтегрованих систем та сервісів на транспорті Директорату цифрової інфраструктури при Міністерстві інфраструктури України, з доповіддю про впровадження рішення на державному рівні. 

Мета заходу– спільними силами створити рішення, яке допоможе оптимізувати роботу компаній з контрагентами, застосовуючи інноваційні інструменти, що заощадять час та кошти, мінімізують збитки та можливість втрати документів.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.