EDI-провайдер EDIN виступить на XVIII CFO Форумі

19 вересня 2019, 16:04
Власник сторінки
0
13

Провайдер електронного документообігу EDIN спільно з компанією FA Service запрошують 29-30 жовтня 2019 р. відвідати найочікуванішу бізнес-подію року - XVIII Форум Фінансових Директорів України.

Захід, який протягом 17-ти років збирає найуспішніших ТОП-менеджерів лідируючих компаній. 


Ціль Форуму - об'єднати професійних представників фінансової галузі для обміну досвідом, успішними практиками та реальними кейсами, які сприяють прибутковості, підвищенню корпоративної ефективності та управлінню ризиками. Учасників заходу очікують 60+ доповідачів, 2 дні та 30+ годин обговорень, 2 паралельні потоки конференцій - серед них спеціалізована конференція Казначеїв та Фінансових директорів, майстер-класи, дебати лідерів думок, презентації, інтерв'ю на сцені та нетворкінг. 


Серед спікерів виступатимуть представники Національного банку України, Державної митної служби, Kernel, Carlsberg Group, Danone Ukraine, McDonald's Ukraine, Метінвест Холдинг, Watsons, Ovostar Union, Allseeds, METRO Ukraine, TAS Group, Эпицентр К, DCH та багато інших лідерів ринку. На Форумі з доповіддю виступлять product owner EDI-провайдера EDIN, Ігор Дейніков, спільно з фінансовим директором ALEF ESTATE, Іриною Клінкевич. Під час доповіді спікери поділяться практичним досвідом імплемінтації е-рішень в бізнес-процеси для ефективного зростання, а також детально розкажуть про вигоди від діджиталізації - планові та фактичні.

В Форумі візьмуть участь 500+ керівників і власників компаній, CEO, CFO, CSO, CIO, віце-президентів з фінансів, директорів з економіки, директорів зі стратегії, казначеїв, керівників фінансових підрозділів.

Детально ознайомитися з програмою XVIII Форум Фінансових Директорів України 


Ви зможете отримати знижку 20% на участь у форумі з промо-кодом «EDIN20» при реєстрації на сайті організатора


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: конференция
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.