EDI-провайдер EDIN взяв участь в обговоренні впровадження е-ТТН

24 июля 2019, 14:46
Владелец страницы
0
11

19 липня 2019 року о 10:00 в адміністративній будівлі Мінінфраструктури відбулося обговорення щодо впровадження електронної товарно-транспортної накладної (e-TTH) в Україні.

Введення електронної товарно-транспортної накладної дасть поштовх до якісних змін на ринку перевезень. Мінінфраструктури зробило перший крок для запровадження електронної товарно-транспортної накладної, видавши наказ від 03.06.2019 № 413 «Про затвердження Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 червня 2019 р. за № 649/33620, яким впроваджується використання електронної товарно-транспортної накладної.

 

На засіданні були присутніми представники логістичних компаній та провайдерів електронного документообігу, зокрема EDI-провайдера EDIN, який по завершенню засідання увійшов до робочої групи по впровадженню е-ТТН в Україні.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.