Mobile ID від Vodafone Україна vs EDIN

04 липня 2019, 14:21
Власник сторінки
0
19

Від сьогодні Mobile ID від Vodafone Україна спільно з EDI-провайдером EDIN пропонують розширені можливості для компаній, що працюють на ринку України.

Відтепер користувачі сервісу EDIN-DOCflow можуть підписувати через смартфон пакет документів, який може містити від одного і більше згрупованих документів


Багато EDI-провайдерів електронного документообігу залучають у свої процеси послугу Mobile ID, адже це розширює функціонал їх сервісів і надає можливість пришвидшити обмін е-даними, що безперечно важливо у сучасному діджиталізованому бізнес-світі. 


“Сервіс EDIN-DOCflow гнучкий. Користувач може налаштувати його під свої потреби та групування документів різних форматів (pdf, doc, xml та ін.) в один пакет. Користувачі можуть налаштувати маршрут отримання даних, обравши учасників зі списку контрагентів. Вся інформація захищена сертифікатом SSL підвищеної надійності і зберігається у відмовостійких дата-центрах” - Євгеній Тромбола, керівник департаменту впровадження інноваційних рішень, EDIN.


Vodafone Україна для послуги Mobile ID використовує сертифіковане рішення, яке пройшло державну експертизу і є однією з найбезпечніших двофазних аутентифікацій у світі, розповідає керівник проекту, Юлія Яхновська: “Нові SIM-карти для використання Mobile ID є повністю захищеними носіями. Шифрування відбувається в закритій області карти, до якої не має доступу навіть операційна система мобільного телефону. Якщо раптово карта загубилася, послуга автоматично блокується, інформацію неможливо скопіювати на інший носій, або видалити. Безпека - це першочергове питання у наданні такої послуги як Mobile ID. Ми помічаємо, що попит постійно зростає, адже компаніям необхідні рішення, які спрощуватимуть їх бізнес-процеси”.


Для того, щоб розпочати підписувати пакети е-документів з Mobile ID від Vodafone Україна через сервіс EDIN-DOCflow, достатньо підтвердити свій КЕП (кваліфікований електронний підпис) на платформі. У налаштуваннях сервісу необхідно вказати номер телефону, до якого прив'язаний кваліфікований електронний підпис, підтвердити ключем, надісланим оператором, та вибрати зі списку потрібний е-підпис. 


Детальніше про Mobile ID:

Технологія Mobile ID забезпечує електронну ідентифікацію особистості та послугу кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який є юридично значимим аналогом особистого підпису власника. Перевагами Mobile ID у порівнянні з іншими способами ідентифікації особистості є універсальність і простота її використання: ця технологія дозволяє замінити зв'язку логін-пароль в будь-якій електронній системі, в яку вона інтегрована, а значить користувачеві не потрібно придумувати і запам'ятовувати нові логіни і паролі. Усі дії, у тому числі електронний підпис, виконуються в мобільному телефоні або смартфоні, тобто користувачі Mobile ID не прив'язані до стаціонарного робочого місця, як у випадку з КЕП, записаним на флешці.


Для підключення Mobile ID послуг потрібно придбати спеціальну SIM-карту з підтримкою технології Mobile ID і пройти процедуру реєстрації і генерації ключів. Підключити послугу можна як на діючий абонентський номер, так і на додатковий. При цьому клієнтові не потрібно відвідувати акредитований центр сертифікації ключів – уся процедура організована за принципом «єдиного вікна» в офісі Vodafone. Адреси офісів можна знайти на сайті Vodafone. 


Детальніше про EDIN-DOCflow:


Сервіс EDIN-DOCflow - це унікальне електронне рішення, розроблене EDI-провайдером EDIN, для обміну пакетом е-документів у єдиній гнучкій бізнес-платформі, яка легко підлаштовується під індивідуальні запити користувача та завдяки API інтегрується у будь-яку з облікових систем. 


Можливості EDIN-DOCflow дозволяють налаштовувати схему погодження за специфікою, створювати ієрархічні довідники з розподілом доступу співробітників до підписання та контролювати додаткові атрибути: поля для введення, строки підписання та ін. Користувачі сервісу можуть підписувати через смартфон не лише один е-документ, а цілий пакет із групуванням актів, звітів, копій свідоцтв та інших е-документів.


Всі дані, що передаються через сервіс EDIN-DOCflow надійно захищені та мають резервні копії у хмарах. Е-документи шифруються за ДСТУ ГОСТ 28147:2009, використовується протокол захищеного сеансу передачі даних користувачем та сервером. Дізнатися більше про сервіс можна на сайті EDIN. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.