Нова платформа EDI Network 2.0 - 1000 документів за 10 секунд

27 червня 2019, 12:14
Власник сторінки
0
22

EDI-провайдер EDIN запустив оновлену платформу для обміну електронними документами EDI Network 2.0.

Швидка та зручна платформа несе в собі весь функціонал з обміну е-документами від EDI (Electronic Data Interchange) до документів, що мають юридичне значення.


EDI Network 2.0 розроблена з урахуванням нових технологій Single Page Application та Micro Service Architecture, які пришвидшують роботу сервісу та роблять функціонал гнучким у користуванні. Нові інструменти дозволяють задавати пошук по декільком параметрам, які можна зберегти та використовувати у майбутньому. Збільшена швидкість завантаження документів та відображення інформації у WEB: менш ніж за 10 секунд платформа обробляє 1000 е-документів, а швидкість відкриття сторінки збільшена у 3 рази.


В новому зручному інтерфейсі EDI Network 2.0 документи заповнюються відповідно до того, як вони відображатимуться в роздрукованому або надісланому вигляді контрагентові. Також користувач має можливість переглядати список документів у кількох режимах.


Змінена архітектура БД (бази даних) призвела до збільшення швидкості обробки інформації та можливості прямого доступу до неї, вона забезпечує надійність та гарантує безпеку даних клієнта. Завдяки використанню API інтеграція з зовнішніми (обліковими) системами стала ще простішою.


Швидка, надійна та багатофункціональна нова платформа EDI Network 2.0 від провайдера EDIN - це ще більше сучасних можливостей для оптимізації бізнес-процесів. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: документ,бізнес,електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.