EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факто

30 мая 2019, 09:56
Владелец страницы
0
48

У Києві 21 травня 2019 року відбулася друга конференція з факторингу, яка присвячена обговоренню актуальних проблем та практичних кроків для розвитку ринку факторингу в Україні.

Захід було організовано за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, під патронатом Національного банку України.

 

В рамках конференції виступили керівники провідних банків, юридичних компаній та державних установ: НБУ, ПрАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «Укрексімбанк», Baker & McKenzie та інші.

 

Експертизою на ринку ЕДО в Україні, підсумками розвитку бізнесу в Україні, можливостями використання електронних документів і сервісів по роботі з клієнтами в е-форматі та рішеннями для банків в бізнесі факторингу поділився Ігор Дейніков, керівник проекту розвитку електронних послуг EDI-провайдера : “Ми дуже раді, що стали частиною такого заходу, і маємо надію, що надали важливу інформацію нашим колегам з банків України про стан справ і розвиток ЕДО в Україні. Ми впевнені, що рух бізнесу в бік електронних сервісів призведе тільки до стрімкого зростання факторингових операцій в Україні, і виведе бізнес факторингу на новий рівень. Ми, як оператор електронних сервісів, максимально готові підтримувати ініціативи, допомагати у розвитку загальних стандартів роботи, адаптувати рішення EDIN як для банків, так і для бізнесу. Дякуємо колегам з ЄБРР, НБУ, FCI, PFA за їх величезний внесок в розвиток даного проекту, цінний обсяг інформації та практик”.

 

___________________________________________________________________________

EDI-провайдер EDIN – лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів провайдера е-документообігу суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними. Компанія пропонує рішення для всіх галузей бізнесу: рітейл, телеком, банки, логістика, виробництво, horeca, АЗС, e-commerce та ін. Сервісами EDIN в Україні користуються провідні компанії: Coca Cola, Велика Кишеня,Новус, Лореаль, Метінвест, МХП, Henkel, Три Ведмеді, ФМ Лоджистік, Міст Експрес, та багато інших. Послуги EDIN обирають, адже вони відповідають актуальним потребам підприємців, їх сучасним цілям та цінностям - повній оптимізації як внутрішніх, так і зовнішніх бізнес-процесів.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: НБУ,конференція,електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.