EDI-провайдер EDIN отримав відзнаку якості "Вища Проба”

17 травня 2019, 12:31
Власник сторінки
0
9

Про розвиток та досягнення компанії розповідає комерційний директор EDIN, Тетяна Голуб.

Якість наших послуг, довіра клієнтів, команда та відсутність рамок. Ми не боїмося створювати нові рішення, не боїмося працювати над ними і надавати свої послуги. Кожен з нас працює над спільними досягненнями EDIN, які в майбутньому стають досягненнями компаній, що віддають перевагу нашим сервісам. Один з показників користі наших послуг - це постійне збільшення кількості клієнтів. Наприклад, в першому кварталі 2019 року до партнерів EDIN доєдналося понад 200 нових компаній, а разом з ними й їх контрагенти та партнери.  

Успіх компанії - це робота її команди. Як у вас налагоджені внутрішні процеси?


В першу чергу - це оптимізація спільної роботи. Крім продуктивного використання часу, чіткості побудови завдань та необхідних інструментів для їх виконання, дуже важливим є розуміння кінцевого результату. Для реалізації багатьох проектів необхідне залучення спеціалістів з різних департаментів. Важливо, щоб кожен з учасників процесу розумів його кінцеву ціль, і ціль компанії загалом. Для цього у нас існує налагоджена система внутрішнього навчання: тренінги та семінари, які допомагають детально вивчити специфіку нашої компанії та її цінності. 

Робота команди має бути мотивованою. Ми створюємо комфортні умови для досягнення високих показників, починаючи від робочого місця і закінчуючи впровадженням бонусної системи. Якщо спеціаліст мотивований - він буде рухатися спільно з компанією до однієї мети. І це однозначний успіх. 
EDIN - це діджиталізація для бізнесу. А які сучасні технології ви застосовуєте для розвитку та популяризації своєї компанії?

Абсолютно вірно, EDIN - це діджиталізація, отже й інструменти для власного просування мають бути відповідними. У нас власний e-mail сервіс, також ведемо комунікації через чат-боти та соціальні мережі. 

Сайт постійно допрацьовується та оптимізується під пошукові системи. Додатково для зручності користувачів, а особливо для наших клієнтів, ми розробили електронну енциклопедію EDIN-WIKI, яка знаходиться у вільному доступі. Користуючись EDIN-WIKI, не лише нашому партнеру буде корисна інформація, що розташована на ній, але й зовнішньому відвідувачу, який зможе детально вивчити як працюють сервіси, або зрозуміти специфіку тих чи інших EDI-документів.

Але ми не виключаємо й живого спілкування, тому часто проводимо внутрішні тімбілдінги, які допомагають нам налагодити роботу між відділами. Для наших партнерів проводимо конференції, зустрічі та тренінги по роботі з сервісами EDIN. 

Які плани та цілі у вашої компанії? Яка мета EDIN?

В Україні, як частині Східної Європи, ми знаходимось на етапі, коли проникнення е-документообігу становить менше ніж 10%. Тому сприяння розвитку ринку е-сервісів, їх адаптація для наших клієнтів - це перше завдання, яке ми завжди ставимо перед собою. Фактично, успіх нашої роботи - це успіх бізнесу наших клієнтів. Тому ми розуміємо всю відповідальність, яка знаходиться на команді EDIN. Саме тому, кожного разу, коли до нас звертаються з питанням доопрацювання функціоналу, або створення нового рішення, ми не відкидаємо запит, не стверджуємо, що маємо лише такий перелік рішень і все. Ми чуємо наших партнерів і завжди готові відгукнутися на їх потреби. Наша мета - оптимізувати бізнес-процеси, спростити їх та надати можливість кожному бізнесу знайти найкраще е-рішення для себе, незалежно від діяльності та масштабів. 

Звичайно, на шляху до бізнесу без папірців ми повинні враховувати, що дружні відносини всередині компанії та з нашими партнерами - це must have сьогодення. Саме тому ми проводимо корпоративні тімбілдінги, щорічні виїзні конференції з клієнтами. Це допомагає краще розуміти один одного та бути впевненим, що тобі завжди допоможуть у будь-який час. Тим більше, що наші хлопці та дівчата працюють в режимі 24/7.

Бути завжди у формі нам допомагають корпоративний футбол, регулярні волейбольні турніри, велотуризм тощо. Ми беремо участь у соціальних проектах, наприклад, скоро наша компанія буде учасником благодійного забігу. Ми розуміємо, що розвиток компанії починається з розвитку кожного з нас. Ми постійно знаходимося на шляху до удосконалення себе та наших рішень, адже успіх EDIN - це сервіси, які визнають корисними та унікальними.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.