EDIN - лідер у сфері послуг електронного документообігу

17 травня 2019, 10:42
Власник сторінки
0
13

Міжнародна організація підприємств “Асамблея ділових кіл” щорічно проводить нагородження провідних компаній в 65 країнах світу, зокрема в Україні.

24 квітня 2019 року в м. Києві у приміщенні Державної резиденції - Малого Маріїнського палацу відбулося вручення нагород вітчизняним провідним компаніям.


В рамках Міжнародної Іміджевої Програми “Лідери ХХІ століття” на премію Гран-Прі “Вища проба” були номіновані підприємства, що забезпечують розвиток та сприяють поліпшенню економіки України, ведуть соціально орієнтований бізнес, презентують високоякісні товари та послуги, а також мають бездоганну ділову репутацію.


Нагородження відбулося у низці номінацій: “Економіка та бізнес”, “Наука та освіта”, “Медицина та охорона здоров’я”, “Управління містами та територіями”, “Культура та мистецтво”. В ланці “Економіка та бізнес” за “Інноваційні рішення у сфері електронного документообігу” було нагороджено EDI-провайдер . “Сьогодні послугами EDIN користуються більше 4000 українських компаній. Для нас такий показник є доказом довіри до нашого продукту та його якості з боку партнерів. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших сервісів з електронного документообігу, щоб компанії могли оптимізувати свої бізнес-процеси та не мати меж для розвитку.  Для нас нагорода «Вища проба» - це вагомий показник рівня роботи нашої компанії та її позиції на вітчизняній бізнес-арені. “ - Тетяна Голуб, комерційний директор EDI-провайдера EDIN.


EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними. Компанія пропонує рішення для всіх галузей бізнесу: рітейл, телеком, банки, логістика, виробництво, horeca, АЗС, e-commerce та ін. Сервісами EDI-провайдера EDIN в Україні користуються провідні компанії: Coca Cola, Велика Кишеня,Новус, Лореаль, Метінвест, МХП, Henkel, Три Ведмеді, ФМ Лоджистік, Міст Експрес, та багато інших. Послуги EDI-провайдера EDIN обирають, адже вони відповідають актуальним потребам підприємців, їх сучасним цілям та цінностям - повній оптимізації як внутрішніх, так і зовнішніх бізнес-процесів.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: бізнес,бізнес-клімат,електронний документообіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.