В Україні з'явиться платіжна карта від мобільного оператора

24 апреля 2019, 10:14
Владелец страницы
0
20

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що оператор мобільного зв`язку lifecell з червня 2019 року планує запустити фінансові електронні послуги.

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що оператор мобільного зв`язку lifecell з червня 2019 року планує запустити фінансові електронні послуги з підтримкою фізичних дебетних карт в Україні. Наразі на сайті оператора представлена система онлайн-платежів Paycell, через яку можна сплачувати мобільний зв`язок, комунальні послуги та здійснювати інші платежі.


Paycell вже переконався в успіху цього сервісу на прикладі запуску у Туреччині. Сьогодні її жителі користуються послугою у кількості 5,5 млн. абонентів, а карт на мобільний додаток платіжної системи завантажено 3,5 млн. Середні надходження на карту серед користувачів Paycell в Туреччині - 38$ на місяць. Оплати онлайн сьогодні через карту проходять у 10% випадках, а ось для розрахунку в офлайн магазинах у 90%.


Ще у 2017 році мобільний оператор lifecell розпочав запуск платіжного порталу, в свою чергу Paycell, що є його дочірньою компанією, отримала в Україні статус фінансової. З вересня 2018 року Нацбанк одобрив роботу платіжної системи Paycell.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: мобільний зв'язок,електронний документообіг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.