Нова форма для сплати ЄСВ - рахунки змінюються 2 травня

17 апреля 2019, 11:49
Владелец страницы
0
26

З 02.05.2019 р. змінюється форма єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

EDI-провайдер EDIN повідомляє, що з початку травня, а саме з 02.05.2019 р., змінюється форма єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). Про це зазначає Державна казначейська служба України та інформує, що оновлені рахунки вже знаходяться на балансі центрального апарату.


До 01.05.2019 р. включно попередня форма рахунків для сплати ЄСВ ще вважатиметься дійсною. Документи знаходяться у відкритому доступі Головних управлінь Казначейства в областях та м.Києві.


Сплати, що надходитимуть на старі рахунки по розрахуванню з ЄСВ будуть повертатися платникам як невідомі надходження. Код банку, де можна знайти форму єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на балансі центрального апарату Казначейства, наступний - 899998.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: бізнес,бізнес-клімат,середній бізнес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.