“Голосовий шопінг” від Google

10 апреля 2019, 09:18
Владелец страницы
0
18

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що Google спільно з американською торговою мережею Walmart працюватимуть над спільним створенням нового сервісу для покупців - “Голосовий шопінг”

Незабаром, весною розпочнеться робота сервісу на території США. Оформити доставку можливо буде більш ніж з 800 маркетів Walmart, а зробити попереднє замовлення та самостійно забрати покупки з 2100 магазинів.


Замовити товари з дому буде можливо через додаток Google Assistant, доступ до якого мають більше 2 млрд. пристроїв. Нагадаємо, що Google Assistant - це хмарний сервіс персонального асистента, який вважається оновленою версією Google Now, але з можливістю двосторонніх переговорів.


Поки сервіс “Голосовий шопінг” не є досить популярним, проте вважається, що зовсім скоро подібні технології завоюють ринок. В майбутньому Walmart планує застосувати функцію і для інших платформ, а не лише для Google.


Раніше схожий сервіс був застосований в магазинах торгової мережі Whole Foods, яка зараз контролюються всесвітнім інтернет-рітейлером Amazon.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Google,шопинг,рітейл
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.