Тепер Apple pay доступний для українського e-commerce у сервісі WayForPay

27 березня 2019, 14:53
Власник сторінки
0
19

EDI-провайдер EDIN повідомляє, про новий спосіб оплати для українського e-commerce. Звісно ж він доступний тільки власникам гаджетів Apple, точніше через браузер Safari на iPhone, MacBook або iPad.

Сервіс платежів WayForPay був доданий для онлайн платежів на сайтах та в мобільних додатках на початку 2019 року.


Затестити роботу платіжного методу можно і в демо-версії. Підключається Apple pay автоматично через сервіс WayForPay на платіжній сторінці або віджеті. Застосовувати додаткові інтеграційні методи не потрібно.


Покупцеві необхідно один раз прив'язати свою карту, а всі платежі надалі підтверджувати за допомогою FaceID або TouchID. Кнопка для оплати буде відображатися на всіх пристроях Apple, через які можливо здійснювати оплати.


WayForPay був першим, хто додав онлайн платежі за допомогою Google Pay для підприємців, що працюють на просторах українського інтернету. А от першим в Україні Apple pay запустив ПриватБанк.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: бізнес,бізнес-клімат,середній бізнес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.