Тепер Apple pay доступний для українського e-commerce у сервісі WayForPay

27 марта 2019, 14:53
Владелец страницы
0
15

EDI-провайдер EDIN повідомляє, про новий спосіб оплати для українського e-commerce. Звісно ж він доступний тільки власникам гаджетів Apple, точніше через браузер Safari на iPhone, MacBook або iPad.

Сервіс платежів WayForPay був доданий для онлайн платежів на сайтах та в мобільних додатках на початку 2019 року.


Затестити роботу платіжного методу можно і в демо-версії. Підключається Apple pay автоматично через сервіс WayForPay на платіжній сторінці або віджеті. Застосовувати додаткові інтеграційні методи не потрібно.


Покупцеві необхідно один раз прив'язати свою карту, а всі платежі надалі підтверджувати за допомогою FaceID або TouchID. Кнопка для оплати буде відображатися на всіх пристроях Apple, через які можливо здійснювати оплати.


WayForPay був першим, хто додав онлайн платежі за допомогою Google Pay для підприємців, що працюють на просторах українського інтернету. А от першим в Україні Apple pay запустив ПриватБанк.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: бізнес,бізнес-клімат,середній бізнес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.