Чим відрізняється м'ясо «Без антибіотиків» та «Вирощене без антибіотиків»?

3 марта 2019, 15:25
Владелец страницы
PR-cпециалист
0
46

80% світової кількості антибіотиків застосовуються у тваринництві, що є реальною загрозою для здоров'я людини, яку вирішувати необхідно спільно: державі, бізнесу та громаді

Нещодавно інформаційне агентство вирішило перевірити якість курятини в Україні та опублікувало на цю тему матеріал , у якому стверджує, що вважати курку "наколотою" або "напічканою" підстав немає, оскільки відібрані для аналізу зразки не містять антибіотиків та гормонів.

Однак наскільки такій публікації можна довіряти та де є підміна понять? Розкладемо по поличках та розкриємо головну різницю між поняттями «Без антибіотиків» та «Вирощено без антибіотиків»:

Істина лежить на поверхні. Достатньо перестати давати курці антибіотики за 10 днів до аналізу, й дослідження в лабораторії вже не покаже вмісту цих речовин у курятині. Але натуральною, тим паче справді якісною вона від цього не стане, та стійкі до антибіотиків бактерії, які загрожують людині – не зникнуть

Шо стосується Епікур, то антибіотики – відсутні на всіх етапах виробництва продукції. Це підтверджують регулярні аналізи в державних профільних лабораторіях на 10-й, 20-й, 30-й та 42-й день вирощування курки , та додаткові лабораторні дослідження курятини перед пакуванням.

Крім того, ми регулярно перевіряємо корма, воду та ґрунт на наявність антибіотиків у власних лабораторіях, щоб бути впевненим у натуральності та якості нашого продукту на всі 💯
Тож процеси виробництва Епікур принципово відрізняються від звичайної курятини

Ми наголошуємо, що головною загрозою для здоров’я людини є стійкі до антибіотиків бактерії, які з’являються в м’ясі від застосування антибіотиків при вирощуванні тварин.

Саме вони викликають зниження імунітету, порушення обміну речовин, алергії, дисбактеріоз, дерматит та інші хвороби, а також антибіотикорезистентність (нечутливість організму до антибіотиків)

Це офіційно підтверджує ВООЗ

Підкреслимо, що 80% світової кількості антибіотиків застосовуються у тваринництві, що є реальною загрозою, яку вирішувати необхідно спільно: державі, бізнесу та громаді

Тож якщо, як сказано в матеріалі, «вважати курятину “наколотою” або “напічканою” — підстав немає, чому ж тоді в Україні, за прикладом інших розвинених країн, планують прийняти закон , який має обмежити використання антибіотиків у тваринництві? Та цьому протистоїть потужне лобі деякіх виробників.

Будьте уважні до інформації, яку бачите. Довіряйте лише фактам та перевіреним джерелам.
Піклуйтесь про своє здоров’я, обираючи продукти, ВИРОЩЕНІ БЕЗ АНТИБІОТИКІВ!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: антибиотики,курятина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.