Нові повідомлення для фізичних осіб про податки в ЕК

13 февраля 2019, 11:55
Владелец страницы
0
20

Платформа документообігу EDIN повідомляє про наданий онлайновий доступ для фізичних облич, що є платниками податків, в ЕК (Електронному кабінеті) до податкових рішень.

Платформа документообігу EDIN повідомляє про наданий онлайновий доступ для фізичних облич, що є платниками податків, в ЕК (Електронному кабінеті) до податкових рішень. Електронний кабінет передбачає функціонал, за допомогою якого платники податків (фізичні особи) мають доступ до особистої інформації про оподаткування власного майна.


Повідомлення містять звітній характер про нараховані суми податкових зобов'язань на податок з нерухомого майна (крім земельної ділянки) та транспортні сплати. За даними ДФСУ, в приватній частині ЕК - “ЕК для громадян”, фізичні особи можуть ознайомитись з інформацією про рухомі та нерухомі об'єкти оподатковуваного майна: будинки, квартири, земельні ділянки, автомобілі тощо. Відомості про об'єкти надані іншими державними установами, за результатами яких і сформовані рішення на податок.


Сплатити збори, податки, платежі, перевірити податкові зобов'язання щодо об`єктів майна, кожен платник податків може через сервіс “Стан розрахунків з бюджетом” від Електронного кабінету. Нагадаємо, що з 1 грудня 2018 року вступив в дію наказ про зміни в формі податкової накладної та розрахунку коригування, затверджений Мінфіном. Щоб встигати за всіма новинами, підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.