ДФС оприлюднив приклади звітності з ЄСВ для ФОП

29 января 2019, 11:33
Владелец страницы
1
38
ДФС оприлюднив приклади звітності з ЄСВ для ФОП

Лист містить ряд інформації про строки подачі, умови та приклади по заповненню документів.

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє про офіційно опубліковані дані від Державної Фіскальної Служби щодо Єдиного соціального внеску. Лист містить ряд інформації про строки подачі, умови та приклади по заповненню документів.


«Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ» за формою Додаток 5 - є щорічним та обов'язковим для кожного підприємця України.  Незалежно від обраної форми оподаткування, фізична особа має надати інформацію у відповідній формі до контролюючого органу за місцем реєстрації.


Нещодавно ДФС опублікувала офіційного листа від 24.01.2019 №2265/7/99-99-13-02-01-1. У зверненні зазначені основні положення заповнення звітів, зокрема обов'язкове внесення типу форми як “Початковий”, та приклади заповнення необхідних документів у додатках.


Строки подачі звітів з ЄСВ у 2019 році - до 11-го лютого включно.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: документы,бюджет Украины,ФОП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.