ДФС оприлюднив приклади звітності з ЄСВ для ФОП

29 січня 2019, 11:33
Власник сторінки
1
53
ДФС оприлюднив приклади звітності з ЄСВ для ФОП

Лист містить ряд інформації про строки подачі, умови та приклади по заповненню документів.

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє про офіційно опубліковані дані від Державної Фіскальної Служби щодо Єдиного соціального внеску. Лист містить ряд інформації про строки подачі, умови та приклади по заповненню документів.


«Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ» за формою Додаток 5 - є щорічним та обов'язковим для кожного підприємця України.  Незалежно від обраної форми оподаткування, фізична особа має надати інформацію у відповідній формі до контролюючого органу за місцем реєстрації.


Нещодавно ДФС опублікувала офіційного листа від 24.01.2019 №2265/7/99-99-13-02-01-1. У зверненні зазначені основні положення заповнення звітів, зокрема обов'язкове внесення типу форми як “Початковий”, та приклади заповнення необхідних документів у додатках.


Строки подачі звітів з ЄСВ у 2019 році - до 11-го лютого включно.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: документы,бюджет Украины,ФОП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.