11 нових бізнесів: Baltika 7 задає «Вектор на успіх»

21 січня 2019, 14:30
Власник сторінки
0
25
11 нових бізнесів: Baltika 7 задає «Вектор на успіх»

Сотні тисяч переглядів роликів на YouTube, 514 учасників, 113 бізнес-ідей, 5 практичних майстер-класів в 5 містах України, і нарешті, 11 нових бізнесів, відкритих у 2018 році.

Після кількох років невпевненості українці знову побачили перспективи для розвитку підприємництва. Надихнути людей і створити нові бізнеси — такі цілі поставив перед собою проект «Вектор на успіх».

Було проведено 5 практичних 8-мигодинних в Дніпрі, Івано-Франківську, Кропивницькому, Одесі та Чернівцях. Їх проведенню передувала серія відео з історіями успіху спікерів — селфмейд-бізнесменів, представників кожного з міст.

Ведучим проекту виступив харизматичний Андрій Остапчук — найпопулярніший бізнес-блогер України, на якого зараз підписано 150 000 осіб. Майстер-класи вели молоді власники бізнесу, які не є тренерами і не продають свої послуги з бізнес-навчання. Це практики, які донедавна не мали своєї справи, а зараз заробляють до 1 000 000 грн чистого прибутку на місяць.

Основною аудиторією майстер-класів стали два типи людей: ті, хто тільки розмірковував над своєю бізнес-ідеєю, і ті, хто ще не визначився з напрямком підприємницької роботи. Тому спікери виділили максимум часу, щоб показати реальні способи відкрити свою справу без стартового капіталу та зв'язків.

4 місяці потому вже запущено 11 нових бізнесів, власники яких зважилися на цей крок завдяки проекту. Хто ці люди і чим вони займаються?

        Данило Шкарлат (Чернівці) вибрався з боргів і зайнявся організацією власних бізнес-івентів.

        Микола Гуцул (Чернівці) на основі старовинного рецепту створив серію цукерок і реалізує їх серед гостей і жителів свого міста.

        Марина Хотєєва (Кропивницький) відкрила танцювальний зал, в якому щотижня проходить близько 20 занять за різними напрямками для дорослих і дітей.

        Ростислав Мозіль (Івано-Франківськ) організував бізнес з розробки сайтів, найняв працівників і здав замовникам перші 10 проектів.

        Олеся Шевчук (Одеса) домоглася перших продажів в створеному з нуля інтернет-магазині жіночого одягу.

        Максим Болта (Одеса) організував бізнес з виїзного ремонту телефонів і техніки.

        Сергій Баранюк (Одеса) заснував бренд нових шоколадних батончиків.

        Лейла Емінова (Полтава) запустила відразу два проекти — з написання текстів і з продажу кондитерських виробів.

        Максим Левченко (Київ) відкрив власний клуб єдиноборств Capitalist Fighters.

Взяли участь у «Векторі на успіх» і вже сформовані підприємці. За час проекту вони істотно вдосконалили свій бізнес — перейшли від концепції «людина-компанія» до формату з найманими працівниками та значно збільшили обіг своїх бізнесів.

Ідеологом і спонсором проекту «Вектор на успіх» незмінно виступав бренд Baltika 7, який ставить глобальну мету — допомогти людям знайти свій успіх і закріпитися в ньому. Саме тому Baltika 7 анонсує продовження проекту «Вектор на успіх» в 2019 році і незабаром запросить приєднатися до нього всіх, хто має намір відкрити власну справу!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.