Обережно! Масло «Наш молочник» містить пальмову олію

15 серпня 2018, 12:15
Власник сторінки
Журналіс
0
730
Обережно! Масло «Наш молочник» містить пальмову олію
Масло "Наш молочник" небезпечне для здоров'я

Старокостянтинівський молочний завод, який входить в компанію «Укрпродукт Груп» власниками якої є росіяни Олександр Сліпчук та Сергій Євланчик випускає неякісне масло.

Цей масляний продукт містить в собі трансгенні жири, які мають здатність накопичуватися в організмі.

Відповідно до законодавства, масло має складатися тільки з молочних жирів, тобто тільки з молока. На екпертизу було відправлено молочну продукцію Старокостянтинівського молочного заводу під торговою маркою «Наш молочник», зокрема масло  солодковершкове бутербродне 63% жиру торгової марки «Наш молочник». Згідно з результатами експертизи, зразок продукції містить немолочні жири. Вміст немолочних жирів становить 5% від загального жиру 63%, притому що масова частка немолочних жирів, від загального жиру не допускається взагалі.

Результати випробувань харчової продукції ТМ "Наш молочник" Старокостянтинівського молочного заводу

 

Але це вже не перший випадок, коли «Укрпродукт груп» порушував законодавство, та випускає неякісну продукцію. В 2016 році Антимонопольний комітет України наклав штраф на «Старокостянтинівський молочний завод» в розмірі 790 000 гривень за порушення технології виробництва  масла солодковершкового. Також завод сплачував штрафи за порушення правил заготівлі молока від населення.

 

Обурює те, що відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації Хмельницької області постійно закуповує молочні продукти харчування в Старокостянтинівського молочного заводу, а потім цю продукцію постачають в дитячі табори, школи, інтернати. Місцевих чиновників Старокостянтинівського району зовсім не цікавить якість продукції, яку вони поставляють для харчування дітям.  

 

Також серед споживачів неякісної продукції Старокостянтинівського молочного заводу дитячий садочок ДУ «ДНЗ (садок-ясла) №271 м. Дніпро» НПУ, а також Дніпропетровський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

 

В Україні протягом останнього року досить частими стали випадки, коли не добросовісні виробники, порушують технологію виробництва. Україну заполонили фальсифікати масла, з якими почала боротьбу Держспоживслужба. Чи буде застосовано санкції, по відношенню до продукції «Старокостянтинівського молочного заводу», яка випускається під торговою маркою «Наш молочник», «Наш сирок», «Молендам» поки не відомо. Але точно дана продукція не рекомендується до споживання, тому що вона небезпечна для життя.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: масло,трансгены,тендеры,Старокостянтинів,небезпека
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.