Неймовірні пригоди в Україні росіян Олександра Сліпчука та Сергія Євланчика

03 серпня 2018, 18:09
Власник сторінки
Журналіс
0
553
Неймовірні пригоди в Україні росіян Олександра Сліпчука та Сергія Євланчика
Олександр Сліпчук та Сергій Євланчик

Почесні громадяни Старокостянтинова родом із Владивостока Російської Федерації продовжують оббирати українського селянина, та відмивати кошти через свої компанії "податкові ями".

Бізнесмени Сергій Євланчик та Олександр Сліпчук займають виробництвом молочних продуктів та живого квасу, об’єднавши всі свої активи в компанію «Укрпродукт груп». На перший погляд все виглядає пафосно і красиво. Але в житі досить часто за красивою обгорткою ховається пустота. Так і в цих двох персонажів, аферистів із Владивостока.

Сліпчук та Євланчик в офіційній біографі зазначають, що вони отримали освіту військово-морську у Владивостоці. Саме там вони зареєстрували компанію «Альфа-Брокер» на Далекому Сході Російської Федерації, займались купівлею акцій підприємств за пляшку горілки на користь російських олігархів. Проте сутність афериста проявляється дуже швидко, і в 1998 році, коли вони «кинули» людей, змушені були переїхати в Україну

По приїзду в Україну, вони продовжили займатись тим, чим вони звикли займатись. В Україні вони скупили маслозаводи в Старокостянтинові, Летичеві, Красилові, Жмеринці, Кролевці. А далі відбувається їх підйом за поширеною схемою: під майно заводів вони брали кредити в банках, які ж звичайно не повертали. Через не можливість повернути борг банку, завод закривається і стоїть в руїнах.

Наприклад, господарський суд Вінницької області 26 червня 2009 року розпочав банкрутство ТОВ «Жмеринський маслозавод» (Жмеринка, Вінницька обл.). Підприємство було одним з основних виробничих активів групи компаній Ukrproduct, яку контролюють бізнесмени Сергій Євланчик і Олександр Сліпчук. У 2008 р його дохід склав 64 млн грн., Чистий прибуток - 1,5 млн грн. Маслозавод в Жмеринці збанкрутував, а люди залишені без роботи та із заборгованістю по заробітній платі. ТОВ «Укрпродукт груп» зареєстрована на острові Джерсі, який є офшорною зоною, тому туди виводяться всі кошти. Така сама історія була із Кролевецьким маслозаводом, який перебував у власності Сліпчука та Євланчика.

Це не перший випадок, коли Євланчик та Сліпчук обманюють людей. Старокостянтинівський молочний завод заборгував селянам майже 23 мільйони гривень, щодо даної ситуації відкрито декілька кримінальних проваджень. Тому в травні 2018 року селяни змушені були пікетувати завод. Розганяти з під стін заводу приїхав сам мер міста Старокостянтинів, Микола Мельничук, який на посаді мера перебуває з 2002 року. Ще від тоді в нього зав’язались «хороші» стосунки із Сергієм Євланчиком та Олександром Сліпчуком, яким він надав відзнаку «почесний громадянин Старокостянтинова».

Замість того, щоб розрахуватись із селянами за спожите молоко, Євланчик та Сліпчук найняли «шавок» із організації «Стоп корупції», які приїхали захищати росіянина Євланчика, від українських селян. Саме «Стоп корупції» вже допомагали Євланчику вирішувати сімейний конфлікт. Один із засновників інформаційного агенства «Стоп корупції» Артемчук Олександр є бізнес-партнером Сергія Євланчика та Сергія Льовочкіна, колишнього голови адміністрації президента Януковича.

На початку серпня 2018 року Господарський суд Хмельницької області задовольнив перший позов на суму 1 714 997 грн. Проте на заводі не поспішають виплачувати борги, так як гроші заховані в офшорній компанії, якою володіють Євланчик та Сліпчук.

Проте це не всі афери Євланчика та Сліпчука в Україні, їх звинувачували за не сплату податків в 2014 році. Підприємства, де Сліпчук та Євланчик є кінцевими бенефіціарами займаються відмиванням грошей. Тому що як пояснити, що ТОВ «Молочна долина», співзвучна із торговою маркою масла, яке випускав Укрпродукт Груп, згідно виду діяльності займається проектуванням будівель. Або ж інша компанія з орбіти Євланчика-Сліпчука, яка уже припинила свою діяльність ТОВ «Старкон-молоко» займалась орендою житла в місті Красилів Хмельницької області.

ПРАТ «КУА «Довіра-капітал» належить Dovira Holding Limited, КІПР, яка в свою чергу належить Сергію Євланчику та Олександру Сліпчуку. На цій компанії зареєстровані основні активи їх в Україні.

 

На перший погляд, Сліпчук та Євланчик не видуть публічний спосіб життя в Україні. Проте Олександр Сліпчук товаришував із молодшим сином екс-президента України Віктором Януковичем (молодший син), так в 2011 році брали разом участь в ралі «Україна Трафі». Саме за президенства Януковича, Укрпродукт Груп почав набирати економічної ваги, їм дане було «зелене світло» від податкової. Тоді вони увійшли в смак відмивання коштів в обхід податкового законодавства. Із втечею з країни  Януковичів, справи в Укрпродукт груп почали йти геть погано. На даний час їх продукція майже не присутня в Україні в найбільших продуктових мережах, а це говорить про те, що справи йдуть не дуже.

Наприклад в 2016 році Антимонопольний комітет України накладав штрафні санкції на Старокостянтинівський молочний завод за порушення законодавства щодо виробництва масла на загальну суму 790 000 гривень та за порушення заготівлі молока від населення тричі на загальну суму понад 36 000 гривень.

Проте життя нічому не вчить гастролерів із Владивостока, в яких весь бізнес побудований на махінаціях з грошима. Найгірше те, що від діяльності таких почесних громадян Старокостянтинова страждають звичайні люди та бюджет України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: новости компаний,деньги,молоко,аферисты,кореспондент,Старокостянтинів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.