Бізнес від Сергія Євланчика: обманути селян і вивести гроші в офшор

27 липня 2018, 18:37
Власник сторінки
Журналіс
0
117

Одіозний російський бізнесмен Сергій Євланчик веде в Україні бізнес близько 20-ти років, який пов’язаний з постійними скандалами та обманами. Любить розкішне життя, за рахунок пересічних українців.

В 2015 році вся країна дізналась про його сімейний конфлікт. Євланчик проживши в шлюбі з Мариною Кутеповою має двох дітей. Після розлучення не законно переховує за кордоном дітей від матері. Малюки стали знаряддям чоловічий помсти. На дискредитацію Марини та її нового кохання Олександра Шовковського, виділені були великі олігархічні бюджети. Підрядились на виконання грязної роботи «Стоп корупції»: Роман Бочкала і Сергій Медяник. Проти Олександра Шовковського почався шалений тиск, тролінг. Аж до звинувачення в чаклунстві і умертвіння малолітнього сина.

 

Сергій Євланчик разом із давнім своїм другом перебрались в Україну із Владивостока в кінці 90-их років. . Разом з Олександром Сліпчуком він створив акційну торговельну групу “Альфа-Брокер” у 1994 році на Далекому Сході Російської Федерації. Після невдач в Росії, у 1998 р. Сергій Евланчик переорієнтував свою діяльність на розвиток бізнесу в Україні. В 1998 році його бізнес-партнер Олександр Сліпчук зайняв керівну посаду на Старокостянтинівському молочному заводі, який в подальшому вони взяли під контроль за копійки. Так як більшість активів в той час розкрадались за поширеною схемою, де за вказівкою директора підприємства в працівників за пляшку горілку, або інші товари обмінювали на акції підприємства. Така подальша доля була й наступних двох молокозаводів в Красилові та Летичеві. Згодом у 2004 році утворився «Укрпродукт груп»

Акції «Укрпродукт Груп» розміщені на Лондонській фінансовій біржі, що нібито компанії надає певного іміджу. Проте всі гроші, які зароблені тут в Україні виводяться в офшори, тому що Євланчику не цікаво сплачувати податки в Україні.

Цікаво, що в кінці 2017 року виник скандал, повязаний з компанією, не розрахувалися за придбане молоко у селян Хмельницької, Житомирської та Рівненської областях з Першим молочним кооперативом.

Старокостянтинівський молочний завод заборгував селянам майже 23 мільйони гривень, щодо даної ситуації відкрито декілька кримінальних проваджень. Тому в травні 2018 року селяни змушені були пікетувати завод. Розганяти з під стін заводу приїхав сам мер міста Старокостянтинів, Микола Мельничук, який на посаді мера перебуває з 2002 року. Ще від тоді в нього зав’язались «хороші» стосунки із Сергієм Євланчиком, якому він надав відзнаку «почесний громадянин Старокостянтинова».

Щоб збити запал селян, Євланчик найняв «шавок» із організації «Стоп корупції», які приїхали захищати росіянина Євланчика, від українських селян. Саме «Стоп корупції» вже допомагали Євланчику вирішувати сімейний конфлікт. Один із засновників інформаційного агенства «Стоп корупції» Артемчук Олександр є бізнес-партнером Сергія Євланчика та Сергія Льовочкіна, колишнього голови адміністрації президента Януковича.

До бізнес інтересів Євланчика також входить і зелена енергетика. Компанія «Ренджи Девелопмент», яку він створив разом із вірменином Нареком Аратюняном. В цьому бізнесі людей з вулиці не буває, тому що заробіток полягає в тому, що держава в тебе має купувати електроенергію по спеціальному тарифу, в 3 рази дорожче ринкового. Займається компанія виробництвом «зеленої енергетики» на території Вінницької та Херсонської області. Весь прибуток виводиться за кордон на Кіпр, через компанію «Траст Кепітал Груп Лімітед»   

 

Ухилення від оподаткування

Уникнення від податків практикується Євланчиком постійно: прибуток виводиться на офшори, а частина відмивається тут в Україні. В 2014 році слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області проводилося  досудове розслідування в ході якого встановлено, що ПрАТ «Кролевецький маслозавод» (належить Євланчику та Сліпчуку) з метою ухилення від сплати податку на прибуток підприємства, в 2012 році формувало валові витрати та переховувало грошові кошти на розрахункові рахунки приватного акціонерного товариства «Компанія з управління активами «Довіра-Капітал», які відкриті в ПАТ «ОТП Банк». Сума перерахованих коштів на розрахункові рахунки ПрАТ «Компанія з управління активами «Довіра-Капітал» становить 1 млн. 170 тис. грн.

В свою чергу службові особи ПрАТ «Компанія з управління активами «Довіра-Капітал» з метою ухилення від сплати податків з отриманих коштів від ПрАТ «Кролевецький маслозавод», в податковій декларації з податку на прибуток підприємства відобразили неправдиві дані - доходи, що враховуються при визначенні обєкта оподаткування в сумі 288 тис. 23 грн.

В подальшому справу по тихому закрили, а держава недорахувалася круглої суми грошей на своїх рахунках. Така схема по виводу коштів діє і у Хмельницькій області, але місцева податкова робить вигляд, що не помічає цього.

 

Сімейний конфлікт:

В 2015 році вся країна дізналась про його сімейний конфлікт. Євланчик проживши в шлюбі з Мариною Кутеповою має двох дітей. Після розлучення не законно переховує за кордоном дітей від матері. Малюки стали знаряддям чоловічий помсти. На дискредитацію Марини та її нового кохання Олександра Шовковського, виділені були великі олігархічні бюджети. Підрядились на виконання брудної роботи «Стоп корупції»: Роман Бочкала і Сергій Медяник. Проти Олександра Шовковського почався шалений тиск, тролінг, аж до звинувачення в чаклунстві і умертвіння малолітнього сина.

 

Так, на пятому році війни з Росією, черговий російський гастролер може «кидати» селян на гроші, обкрадати державу. Органи які мали б на це реагувати, показують що вони цього не помічають.  

 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Россия,налоги,скандал,Росія,Хмельницька область,офшоры,уклонение от уплаты налогов,Старокостянтинів,молочная продукция
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.