Нові робочі місця на Васильківщині

29 июня 2018, 22:40
Владелец страницы
0
50

Агротехсоюз ТОВ «Agrotechsoyz LLC", офіційно відкрили новий, сучасний сервісний центр компанії, в с. Путрівка, біля траси Київ – Одеса.

ТОВ"АГРОТЕХСОЮЗ" #Розвиток_Васильківщини Агротехсоюз ТОВ «Agrotechsoyz LLC", офіційно відкрили новий, сучасний сервісний центр компанії, в с. Путрівка, біля траси Київ – Одеса. ТОВ"Агротехсоюз" - це соціально спрямована компанія, яка завжди підтримує різноманітні, соціально важливі заходи Васильківщини. На відкритті нового офісу компанії були присутні: заступник голови Київської обласної державної адміністрації - Турчак Іван Миронович, партнери підприємства, а також керівництво і працівники ТОВ"Агротехсоюз". Дане підприємство входить в п"ятірку найбільших платників податку Васильківського району. Компанія Агротехсоюз була заснована в 1997 році в якості центру з сервісного обслуговування та постачання запасних частин до сільськогосподарської техніки. На сьогоднішній день компанія Агротехсоюз є офіційним дилером передових світових виробників сільськогосподарської техніки, запасних частин та витратних матеріалів. Щиро бажаємо компанії ТОВ"Агротехсоюз", подальшого розвитку, процвітання та дякуємо за підтримку та #Розвиток_Васильківщини!!! Розвиток бізнесу на Васильківщині, це нові робочі місця, додаткові бюджетні надходження, які надають можливість Васильківському району змінюватись на краще. Ivan Dergalyuk #Команда_Порошенка #Владислав_Одинець #реформи_для_людей
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Васильков,Васильків,районна рада,одинец,владислав одинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.