Садівництво в Україні може дати селу додаткових п’ятсот тисяч робочих місць

10 мая 2016, 15:01
0
19

«Укрсадпром»: завдяки впровадженню новітніх технологій садівництво в Україні може дати селу додаткових п’ятсот тисяч робочих місць

6 травня 2016 року в м. Родом (Польща), Асоціація «Укрсадпром» підписала Партнерську Угоду про співпрацю з Фондом «Краща Якість Життя». З польської сторонни угоду підписали Засновник Фонду Кондрат Гжешик та Пан Президент Збигнев Операч. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Укрсадпром». За словами голови «Укрсадпрому» Дмитра Крошки, головний постулат партнерської угоди Асоціації українських садоводів та польської благодійної організації полягає в сприянні Фонду «Краща Якість Життя» популяризації українського садівництва, стимулюванні високої якості сільськогосподарської продукції та впровадженні новітніх технологій в українському садівництві. «Польська сторона зацікавлена у поглибленні зв'язків із українськими садоводами, оскільки це значно збільшить торговий оборот між Польщею та Україною. Впровадження світових технологій та інновацій в садівництві України дозволить додатково створити близько п’ятисот тисяч робочих місць! А це означатиме, що українське село почне відроджуватись саме завдяки розвитку садівництва. Молодь матиме змогу отримати роботу в напрямку збирання, фасування, пакування і переробки плодів та ягід. Ми вдячні польській стороні за підтримку та розраховуємо на плідну співпрацю в сфері садівництва і ягідництва України», - прокоментував Дмитро Крошка.  
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.