Війна Уряду з "зеленими" тарифами

1 апреля 2015, 15:03
Владелец страницы
Глава совета директоров компании «EIG Engineering», владелец элитного загородного клуба верховой езды "Конюшня Бутенко".
0
135

Україна не зможе зупинити процеси, які в світі є найпрогресивнішими.

Спостерігаючи за війною уряду з "зеленими тарифами", я чітко бачу бажання "віджати" тарифи компаній, які належать Клюєву (сонячні станції). Навіть переконаний в тому, що коли це станеться, і уряд переможе, провівши справедливі тарифи в новому законі через ВР, то альтернативна енергетика стане знову пріоритетом.

Україна не зможе зупинити процеси, які в світі є найпрогресивнішими. Також цього не дадуть зробити інвестори і фінансові донори (МВФ, ЄБРР, Світовий Банк та інші). Якщо будуть тиснути на прогрес, то грошей давати будуть менше, а то і взагалі не дадуть.

Тобто: Яценюк отримав декілька серйозних попереджень, взяв місяць і почав діяти.

Гравці галузі альтернативної енергетики можуть  навіть репнути , але криком і звинуваченнями нічого не вирішити . Механізм запущено, треба почекати.   За цей період рекомендую засудити НКРЄ за втрати, які всі понесли з серпня минулого року. Це була управлінська помилка, за яку держава відповість грошима. Також працювати з ВР на консультативних засадах готуючи солідарний з урядом закон (за основу взяти 2010, тим більше, що цей процес уже йде).

Прем'єр має скористатися ситуацією і змінити керівництво  Міністерства палива та єнергетики. Є проблема з Коломойським, з "зеленими" інвестами - хіба це говорить, що міністр і його команда здатні працювати?   Ганьба   в тому, що робочі питання, які мають вирішуватися на тактичному рівні, піднімаються на рівень Президента і Прем'єра. Тут як раз потрібні “топи з Європи. Цю галузь мають реформувати досвідчені менеджери, які очолювали енергетичні компанії світового рівня.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Яценюк,енергетика,зелений тариф
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.