Реформы Яценюка дали небывалый эффект для будущего Украины...

5 февраля 2015, 06:39
Владелец страницы
Экономист
12
4245
Реформы Яценюка дали небывалый эффект для будущего Украины...

Україна близька, як ніколи до реалізації Великої Мрії Українців

Слава Богу, нашому творцю, нарешті український народ після стількох  років поневірянь і гноблення, завдяки дійсно народній владі уряду Арсенія Яценюка, майже впритул підійшов до реалізації Великої Мрії Українців, про яку говорили і писали найкращі і найвідоміші українці всіх часів. Починаючи з Шевченка до  Франка, з Нечуя-Левицького до Панаса Мирного, український народ завжди плекав надію, що його бажання та мрії про щасливе життя українців на українській землі по українським звичаям та з солов’їною українською піснею буде реалізоване.  «Садок вишневий коло  хати, джмелі над вишнею гудуть», цей вислів Тараса Шевченко можна по праву назвати гімном Великої  Мрії Українців, яка нарешті має можливість стати реальністю.

Після повалення тиранії Віктора Януковича, український народ вперше за останні чотириста років отримав дійсно народний і реформаторський уряд Арсенія Яценюка. Який за невеликий час здійснив більше, ніж усі гетьмани України, щоб Велика Мрія Українців стала реальністю. Нарешті Україна раз і назавжди розірвала торгові та ділові стосунки з Московією і тепер можна створити на українській землі дійсно народну економіку, яка слугуватиме українському народу, а не олігархам, які нам були послані від Москви. Все частіше і частіше можна читати, що нарешті великі машинобудівні підприємства, які працювати на Московію і продавали товари нашим гнобителям, зупиняються. Крім того статистичні данні за 2014 рік дуже добре показують, що обсяги торгівлі України з Росією зменшуються, і це завдяки піклуванню та великі роботі проведеній урядом Арсенія Яценюка.

Необхідно, якомога швидше, урядові Арсенія Яценюка внести в Верховну Раду України законопроект, про дату початку знесення великих українських підприємств машинобудування, хімічної, металургійної та харчової промисловості, які раніше працювати на Московію, і про розпаювання української родючої землі, яка була незаконно захоплена під забудову цих радянських монстрів. Обов’язково потрібно прописати в цьому законопроекті, що розпаювання земельних ділянок після знесення цих підприємств, потрібно проводити лише серед українських хліборобів, людей працьовитих і хоробрих, які нарешті отримають можливість засіяти цю землю справжнім українським зерном. Це надасть можливість Україні нарешті реалізувати Велику Мрію Українців, коли кожний українець зможе мати свою ділянку землі, де буде трудитися в поті свого чола і відпочивати після важкого трудового дня у «садку вишневому» біля своєї власної хати. Хіба не цього хотіли українці, яки вийшли на Майдана, щоб повалити москалів і повністю ліквідувати злочинні підприємства, які працюють на Московію і кормлять їх? Нехай тепер Московія зникне без українських двигунів та автомобілів, без українських трансформаторів та ракет, без українського твердого сиру та масла.

Якнайшвидше потрібно уряду Арсенія Яценюка внести законопроект про розвиток вирощування волів в Україні. Адже віл, це дійсно справжній транспорт українського народу, на відміну від різних автомобілів та тракторів, які нам нав’язала проклята Московія. Адже користуючись автомобілем українець попадає в залежність від Московії, адже паливо приходиться купувати московське і тим самим фінансувати злочину владу в Кремлі. А от воли не потребують палива і можуть використовувати лише українське сіно, що дає можливість повністю відмовитися від московського палива. А крім того, воли дають можливість відмовитися від закупівлі газу в Росії для виробництва мінеральних добрив для українського сільського господарства. Воли повністю забезпечать українських хліборобів добривами в достатній кількості. Тому нехай згине Московія зі своїм газом. Він нам уже не потрібний. Нарешті українці не будуть гнути спину на панів із Росії, а будуть працювати на себе на власній землі. Тим більше, що наші брати із Західної Європи по результатам торгівлі із Україною за 2014 рік, показали, що вони можуть, хочуть і будуть купувати в України лише сільськогосподарську сировину: пшеницю, кукурудзу, можливо м'ясо птиці і, можливо, яйця. За це вони будуть нам продавати автомобілі та побутову техніку, машини та обладнання, а також готові продукти харчування, тому що у них їх великий надлишок і вони просто не мають куди це все продавати. Україна зможе нарешті допомогти братам європейцям і купувати у них надлишки їх товарів, але при цьому буде продавати в Європу найкращу пшеницю та кукурудзу в світі, щоб вони нас любили та шанували.

І на останок.  Хочеться подякувати уряду Арсенія Яценюка за розвиток батракування серед українського народу. Тепер, коли українці більше не будуть за копійки працювати на огидних підприємствах, які співпрацювали із Росією, вони отримали можливість попрацювати в Європі. Адже усім відомо, і пан Арсеній Яценюк не раз наголошував, що Європа нас любить, простих і добродушних українців, і буде дуже рада прийняти на роботу до дружньої сім’ї європейських батраків. Нарешті в українського народу з’явилася реальна можливість попрацювати в Європі на будівництвах великих споруд, або в приймах прислугою в заможних європейців. Це дасть можливість українському народу подивитися Європу, отримати європейський досвід праці та заробити добрі гроші. А потім, вже повернувшись до України, до неньки Рідної, можна буде сидіти в садку вишневім біля хати і дякувати Богові і уряду Арсенія Яценюка, що нарешті Велика Мрія Українців стала реальністю.

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.