Стабільна нестабільність

8 июня 2014, 17:52
спортивный журналист
0
32

​Останні декілька місяців заголовки газет, випуски новин на телебаченні та радіо рясніли заголовками про неминучий дефолт, але вже в березні заговорили про те, що долар тимчасово стабілізувався. Що ж

​Ні для кого не секрет, що економічна ситуація в країні потребує негайного вирішення вже не один рік : нестача фінансів для соціальних виплат, відсутність допомоги пенсіонерам, бюджетникам, людям з обмеженими можливостями, дітям - сиротам та ще численній кількості людей. Революція привідкрила завісу "таємничості" та вивела крадіїв українського бюджету на чисту воду, але економіці України від того, так би мовити, не легше. Долар "скаче", і цей факт тривожить не лише експертів та фінансистів, а й пересічних громадян. Ще 18 березня заговорили про те, що нарешті ситуація з валютою більш-менш стабілізувалася, а вже 21 долар США додав у ціні, хоча на міжнародному банку валютна пара долар - євро була майже незмінною. Рейтингове агентство Standard & Poor's прогнозує Україні в 2014 році девальвацію гривні, адже валютні фонди країни продовжують скорочуватися. Експерти наголошують, що економічна стабільність неможлива без урегульованої політичної ситуації, проте відзначають, що причин для девальвації немає. В той же час, відзначають фахівці , послаблення української валюти не оминути. "Потрібно стежити за розвитком подій на Південному Сході країни. Якщо все буде спокійно, то гривня буде триматися на рівні 10 грн. з невеликою тенденцією до послаблення. Але якщо почнуться заворушення, прогнозувати курс неможливо ". - говорить автор кількох книг по трейдингу та управління ризиками, аналізу та управління інвестиціями, доктор економічних наук Ерік Найман. ​Найбільша біда наразі українського суспільства в тому, що люди піддаються паніці. Ще в лютому українці масово знімали гроші з банківських рахунків, скуповували долар та говорили що банки скоро "ляжуть". Це цілком виправдано, адже вони розуміли, що країна в тяжкому політичному та економічному стані, у фінансовій ямі, з якої не видно виходу. Попереду купа боргів, які треба сплатити, і така ж купа , які треба взяти. Нацбанк України намагається зафіксувати та утримати курс , але це навряд чи можна назвати успішною політикою в ситуації кризи в Україні. Нам поки що лишається пам'ятати про те, що надія помирає останньою, а віра, яка сповнила серця українців творить дива, тому треба вірити, що життя в Україні згодом стабілізується.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.