Найєм пообіцяв зробити в Україні революцію!!!

15 мая 2013, 08:33
0
192

Гучно звільнившись з телеканалу «ТВі», а фактично першим покинувши корабель, одіозний журналіст Мустафа Найєм одразу відвідав Міжнародний конкурс блогерів в Німеччині для отримання нових ідей

Після повернення «реальний українець», а за сумісництвом-пуштун, активно розпочав створення громадської організації, яка буде реалізуватити революційний проект в Україні – громадське Інтернет-телебачення.
0000-00-Mustafa00.jpg
Як повідомляють інші екс-журналісти телеканалу, фінансування цього проекту першочергово забезпечить Міжнародний фонд «Відродження» – інструмент впливу в руках Держдепартаменту США. Таки не даремно Мустафа постійно зустрічається з працівниками Посольства США.
Окремі журналісти зазначають, що екс-міністр МВС України Луценко також погодився фінансувати новий «революційний проект» в обмін на певні політичні дивіденди та можливість пропіаритись на новому телеканалі.
З цього приводу колеги між собою тихенько посміюються!!! Нехай би тандем «Луценко-Найєм» рванули на історичну батьківщину останнього та там спробували донести волелюбному народу Республіки Афганістан принципи демократії. Доречі, ми вже не перший десяток років спостерігаємо результати запровадження США основ демократії у цій країні…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.