Заступник «УДАРу» Ковальчук, закликає не підтримувати «Батьківщину»

14 серпня 2013, 01:03
Власник сторінки
0
241

Світові процеси та історія вказує на те, що нічого вічного не існує. Тим більше, якщо мова йде про політику та ще й вітчизняну.

Не вічним виявилося і об’єднання Тягнибока, Кличка та Яценюка, яке в силу свого формалізму, повинно було канути в лету ще на початковому етапі свого існування.

А наближення до президентських виборів, в черговий раз вказує на абсурдність існування ВО «Батьківщина», яка переповнена протиріччям та міжусобицями.
Навіть у законодавчому процесі партії-учасники опозиційного об’єднання намагаються протистояти одна-одній.
Так, наприклад, «УДАР», скоріш за все, не підтримуватиме позицію ВО «Батьківщина» у питанні щодо ліквідації Конституційного Суду України, оскільки заступник Віталія Кличка по партії тезка Ковальчук жваво закликає однопартійців офіційно не підтримувати зазначену ініціативу. Більше того, він надав вказівку головному стратегу партії Ростиславу Павленку підготувати свої пропозиції з цього питання та направити їх на адресу керівництва «Батьківщини».
Ось тут, об’єднана опозиція постає у всій красі – виявляється, що пан Ковальчук попередив Павленка про необхідність дотримання повної анонімності при відправці, щоб убезпечити партію від негативного іміджу та, не дай Бог, розмов про лояльність до влади. Якщо «партнери» з «Батьківщини» приймуть до уваги анонімні пропозиції, то «ударівці» матимуть змогу, не ущемляючи власних амбіцій та інтересів, продемонструвати відданість «опозиційному тресту». Аналогічне мистецтво «партнерських», політичних взаємовідносин демонструють  не тільки представники «УДАРу», а й інших партій-учасниць приреченого об’єднання.
Майстерність інтриг, подвійної гри та лицемірства – невід’ємна притаманна якість членів ОО та, мабуть, єдине, що зберігає, хоч і уявну, но цілісність даного союзу.    
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Кличко,Павленко,Тягнибок,УДАР,Ковальчук,ВО «Батьківщина»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.