Американці фінансують акції проти Путіна?

29 липня 2013, 00:17
Власник сторінки
0
206

Основними новинами, заполонившими останні три дні український медіа-простір, стало висвітлення заходів по відзначенню 1025 річчя Хрещення Русі.

Урочисті офіційні заходи, богослужіння, приїзди гостей (так вже історично склалося, що не ми єдині православні), тощо.
Навіть постійні спроби всіх і вся використати урочистості для власного піару вже не дивують. Де масове зібрання – там з’явиться символіка «Руху», «Свободи». Де Путін, Лукашенко, Кірілл – там будуть трусити телесами FEMEN. Коротше, набридло і неоригінально…


Але осьдечки читаю заяву «лідерки об’єднання FEMEN Ганни Гуцол» про затримання міліцією на Оболоні «активісток» Оксани Шачко, Олександри Шевченко, Яни Жданової і, УВАГА, журналіста Дмитра Костюкова!!!


Мабуть у «красунь» геть дах зірвало. Хто такий Дмитро Костюков? Та це журналіст агентств «Agence France-Presse», «Associated Press» і  «The New York Times»! Що робили на Оболоні? Репетицію проводили? Чи може постановочну фото сесію? Що намагався там «піймати» журналіст «Associated Press» Єфрем Лукацький? А чому лише журналістам  «The New York Times», «Associated Press» і  «Agence France-Presse»? А за скільки грошей?


Я не заглядаю у чужий гаманець, але згадаємо, що на даний час Україна має визначитись у виборі – ЄС чи ТС? Можливо таким чином Дмитро Костюков хотів показати, що українці за вступ до ЄС. Чи може просто образити представників країни – прихильників ТС і розповісти про це на весь світ? То це вже «рука Вашингтона, а не рука Москви»?
Прикро визнавати, однак наші дівчата, за американські гроші, таки ладні на усе. А коли ще й голяка, то в народі це називається просто – проституція.
Невже власники і керівники «Associated Press», «Agence France-Presse» і «The New York Times» знають, що їх кореспонденти на території України організовують акції проти Росії? Невже  журналісти Костюков і Лукацький не журналісти зовсім, а організатори спецоперацій?
Хотілося б почути оцінку керівництва поважних, міжнародних журналістських агенції на дії своїх псевдо кореспондентів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Плохие пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.