Підготовлена провокація і журналістська «об’єктивність»

21 мая 2013, 18:14
0
236

Продовженням сутички поблизу Софійської площі столиці, спровокованого «свободівцями», із дуже зручною «підставою» журналістів, стали події понеділка, зокрема виступ голови МВС В.Захарченка у Раді

0000-000-prov0.jpg

Попри намагання опозиційних депутатів фактично зірвати доповідь міністра щодо резонансних подій у вихідні, небажання не тільки слухати, але й чути про факти, з’ясовані під час проведених розслідувань, загальна тенденція вимальовується доволі «невигідно» для опозиції.
Отож, саме про виступ і про оприлюднені правоохоронцями факти спробуємо поговорити без упередженості. Необхідно також зауважити, що толерантності і розуміння з боку депутатів-опозиційників не було помітно й близько, адже розслідування подій відбувалось всього один день і на чималу кількість запитань Захарченко не міг відповісти апріорі, оскільки для з’ясування усіх обставин, які б могли стати підставами для прийняття конкретних рішень з боку міліції, потрібен час. А його, як уже зазначалось, не було взагалі.

0000-000-prov1.jpg

Перше, що впадає увіччі, це однобоке висвітлення подій на ряді телеканалів та Інтернет-сайтів. Якщо фото, то виключно однієї конфліктуючої сторони, якщо коментарі, то тільки в оправдання «свободівців». Але ж БРДМ трощили і били «зайців» не невідомі особи, а цілком впізнавані громадяни, про прізвища яких чомусь мовчать журналісти і сторінок в соцмережах не моніторять.
Для прикладу, під час виступу Захарченко зазначив, що «свободівці» розхитували БРДМ, намагаючись його перевернути, і не враховуючи, що всередині знаходились також люди. Після безрезультатних розхитувань і побиття вікон всередину машини «свободівцями» було випущено декілька балонів з нервово-паралітичним і сльозогінним газом, а згодом ножами порізано усі колеса.
Виникає запитання – навіщо на мирній акції протесту «свободівцям» ножі??? Та й не такі вже тонкі покришки у БРДМа, щоб його ножем для бутербродів можна було пробити.
Міністр показав фотографії «свободівців» на акції, які свідчать про їх злочинні дії, і пообіцяв встановити їх особи.

0000-000-prov2.jpg

Відверто кажучи, фотографію хочеться залишити без коментарів, але важко втриматись – таке собі великоросле дитя поламало машинку і тішиться. Рембо в памперсі.
На завершення В.Захарченко цілком слушно закликав опозицію припинити наймати людей на акції за гроші, однак його, здається, уже ніхто не чув. Натомість усі опозиційними вимагали суду Лінча. Мабуть декому по гарячих слідах дуже вже хочеться резонансу і масового осуду «поганої міліції» і «бездарної влади». Але ж де істина?
З власних джерел автору стало відомо, що сам БРДМ, зайці і т.п. були найняті за гроші самим Арсенієм Петровичем – таке собі шоу «імені мене вухатого». Розробкою і впровадженням сценарію провокації займався відомий у певних кругах політтехнолог чорного піару Петров, який активно співпрацює з Яценюком тривалий період часу.

0000-000-prov3.jpg

Ось тут варто задуматись і прокрутити хроніку подій під іншим ракурсом. Запитання залишається риторичним – кому вигідно?
Мета зрозуміла – спровокувати бійку і домогтись крові. А далі по класиці… Але про це згодом. А поки що маленький висновок – безперечно, усі обставини провокації будуть обов’язково з’ясовані, а винні з обох сторін покарані. Просто для цього потрібен час. Почекаємо…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.