Чому Кличко блокував Верховну Раду

8 июня 2013, 19:10
0
247

Не дали можливості опозиціонери працювати парламенту на цьому тижні.

Мабуть мали багато своїх справ і поспішали. Більше того і на акцію «Вставай Україно!», яка відбудеться  9 червня п.р. у м. Хмельницький, також часу забракло.
Що ж сталося?

Виявляється, що Віталій Кличко дуже поспішав у Гамбург, допомогти своїй дружині Наталії в організації концерту. Авжеж, культурний захід за участі дружини більш важливий ніж «популістський мітинг» «об’єднаної опозиції».
Його права рука та «мозковий центр партії» Віталій Ковальчук також дуже зайнятий, бо разом із дружиною був запрошений до Львова на день народження одного з друзів.
От і виходить, влади дуже хочеться, а політикою займатися ніколи. Завжди виникають якісь перепони, адже власне дозвілля важливіше. Вже завтра, на питання журналістів, можна буде придумати «чергову відмазку». А сьогодні відпочинок!!!
Плювати і на Раду і на акцію «Вставай Україно!» і з рештою на народ.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Кличко,Гамбург,Хмельницький,Вставай Україно,Віталій,Наталія,блокування парламенту
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.