Соболєв – шакал від журналістики

1 июля 2013, 20:02
0
233

Не так давно Єгор Соболєв офіційно попрощався з журналістською діяльністю та, створивши громадсько-політичне об’єднання, став повноважним революційно-налаштованим політиком

Свою політичну кар’єру Соболєв вирішив почати в притаманному для себе руслі – обливаючи брудом та збираючи компромати на своїх конкурентів. При цьому, завзятість та фанатичність Єгора у такій роботі почала межувати з параноєю. Відбір матеріалів ним фактично не здійснюється, якість на рівні дилетантської писанини для жовтої преси. Промови про революцію та вибори до Київради незв’язні, нелогічні та більше схожі на вигуки психічно неврівноваженої людини.
Хоча з нервами у нього вже давно не все гаразд. Погодьтесь, бити дружину звинувачуючи її у тому що ти їй зраджуєш, а потім ще й вимагати від неї просити пробачення…це вже занадто, та, як зараз модно говорити «пєчалька».
Але повернемось до політичної роботи. Вірні Соболєву шавки продовжують зливати йому будь-який бруд та «жовту інфу», яка потім трансформується збоченим Єгоровим мозком у чергову інформаційну «бомбу». Останніми днями такою бомбою була надважлива інформація про салют на дні народження чоловіка секретаря Київської міської ради Галини Гереги. Доречі, мої знайомі днями бачили, як на базарі біля метро “Героїв Дніпра” продавали петарди – треба видурити у «донорів» пару тисяч гранту, або сплавити цю сенсацію Єгору Соболєву. Сумно, що тепер це називають гучним журналістським розслідуванням, але чого не зробиш заради політичних амбіцій.
Поширювати ж цю бомбу будуть підконтрольні Соболєву журналісти бюро «Свідомо» та прекрасна, проте не маюча почуття власної гідності Марічка Падалко.
Очевидно, як тому бику на кориді, Єгору Соболєву ввижається червона корочка депутата Київради. І не одні роги він готовий зламати заради неї та свого рейтингу. У його виконанні – революція заради революції, заради ім’я, заради місця під сонцем, в решті решт рейтингу, але тільки не заради змін на краще. Смішно і параноїдально.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: Київрада,журналістика,преса,Єгор Соболєв,амбіції,бюро розслідувань,депутатство,Марічка Падалко,паранойа,Свідомо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.